ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ СОКРАТА У НАВЧАННІ АНГЛІЙСЬКОГО АРГУМЕНТОВАНОГО ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ЮРИДИЧНОГО ПРОФІЛЮ
DOI:
https://doi.org/10.17721/2663-0303.2017.1.07Ключові слова:
англійське аргументоване писемне мовлення, метод-продукт, метод-процес, метод Сократа, юридична англійська моваАнотація
Узагальнюючи результати останніх досліджень, автор визначає особливості застосування «сократівського» методу для навчання студентів юридичного профілю, зазначаючи переваги і складнощі у його застосуванні у навчанні англійського аргументованого писемного мовлення. У статті також проаналізовані існуючі підходи до навчання іншомовного писемного мовлення і зроблена спроба визначити найбільш ефективний для навчання саме англійського аргументованого писемного мовлення.
https://doi.org/10.17721/2663-0303.2017.1.07
Посилання
Bautista, Lowell. The Socratic Method as a Pedagogical Method in Legal Education. Wollongong: University of Wollongong, 2014. Print.
Dernbach, John C. The Wrongs of Legal Writing. Student Law, 1987, 14–31. Print.
Harmer, Jeremy. The Practice of English Language Teaching. Pearson Education Limited, 2001. Print.
Jackson, Jeffrey D. Socrates and Langdell in Legal Writing: Is the Socratic Method a Proper Tool for Legal Writing Courses?California Western Law Review: Vol. 43: No. 2, Article 2. Web. 08 Feb. 2017
Kearney, Mary K. and Mary Beth Beazley. Teaching students how to “think like lawyers”: integrating Socratic Method with the writing process. Temple Law Review. Vol. 64. No. 4 (1991): 885–908. Print.
Klagge, James and Nicholas D. Smith (edd.). Methods of Interpreting Plato and his Dialogues. Oxford: Clarendon Press, 1992. Web. 10 Feb. 2017.
Vlastos, Gregory.The Socratic Elenchus’, Oxford Studies in Ancient Philosophy I. Oxford, 1983, 27–58. Print.
Zaiarna, Inna. “Letter of Advice as a Type of English Reasoning Writing of Law Students: Teaching Methods and Techniques.” Mizhnarodna naukovo-praktychna konferentsiia «Aktualni pytannia derzhavotvorennia v Ukraini» 20 travnia 2016, Kyiv (International Scientific Practical Conference “Current Issues of State Construction in Ukraine”, May 20, 2016, Kyiv). Ed. by Hrytsenko I. S. Kyiv: VPC “Kyyivs’kyy universytet”, 2016. 287–289. Print.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Інна Заярна

TЦя робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Політика охорони авторських прав відповідно до умов ліцензії: Creative Commons Attribution-NonCommercial (Атрибуція-Некомерційне використання) 4.0 Міжнародна (CC BY-NC 4.0).
Автори, що публікують свої статті в журналі "Ars Linguodidacticae" (журналі відкритого доступу) зберігають за собою такі права:
- Автори зберігають за собою права на авторство своєї статті та надають журналу "Ars Linguodidacticae" право першої публікації рукопису своєї статті на умовах ліцензії Creative Commons (CC BY-NC 4.0) Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на автора оригінальної роботи та першу оригінальну публікацію в журналі "Ars Linguodidacticae". Інформація про збереження права на авторство надається на титульній сторінці статті.
- Автори зберігають за собою право укладати окремі угоди на неексклюзивне розповсюдження своєї статті у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі "Ars Linguodidacticae" (наприклад, розміщувати статтю в електронних бібліотеках, архівах та каталогах або публікувати у складі інститутських збірників та монографій), за умови обов'язкового повного посилання на першу оригінальну публікацію в журналі "Ars Linguodidacticae".
- Політика журналу "Ars Linguodidacticae" дає змогу та заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад в інститутському репозитарії або на персональному сайті) рукопису роботи як до її подання до редакції, так і під час її редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно позначається на оперативності й динаміці цитування статті.
Редакція журналу зберігає за собою видавничі права на:
- зверстані оригінали статей та весь номер журналу;
- оформлення журналу, а також оригінальні ілюстративні та додаткові матеріали;
- репринтні перевидання журналу в друкованому та електронному вигляді.
Політика охорони авторських прав провадиться відповідно до умов ліцензії: Creative Commons Attribution-NonCommercial (Атрибуція-Некомерційне використання) 4.0 Міжнародна (CC BY-NC 4.0).
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте повний текст Публічної ліцензії CC BY-NC 4.0
Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.