Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 14-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Керівництво для авторів

КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ АВТОРІВ

ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ

ПЛАГІАТ, САМО-ПЛАГІАТ

Журнал приєднується до принципів Комітету з етики публікації (COPE). Всі автори повинні дотримуватися стандартів, викладені в етичних принципах журналу. Зокрема, зверніть увагу на необхідність уникнення дублювання статті, плагіату та само-плагіату. Якщо ви не впевнені, що мається на увазі під плагіатом, тоді читайте статтю у Вікіпедії. Само-плагіат визначається як тип плагіату, в якому автор перевидає роботу в повному обсязі, або повторно її деяку частину з своєї раніше опублікованої роботи в новій статті. Характерною рисою такої статті є відсутність посилань на свої попередні публікації. Статті перевіряються на наявність плагіату. Якщо такі докази знайдені стаття буде відхилена і в подальшому не є можливість направити її до редакції. Також можна знайти такі послуги, як WriteCheck, які за певну плату перевірять Вашу статтю на наявність плагіату.

КАТЕГОРІЇ СТАТЕЙ

Журнал вітає статті з різних аспектів фізичного виховання, спорту і здоров'я студентів, що охоплюють наукові дослідження в суміжних областях, таких як біомеханіка, кінезіології, медицина, психологія, соціологія, технологія спортивного обладнання, дослідження ефективності тренування і спортивного відбору, працездатності, збереження здоров'я та інших міждисциплінарних напрямків.

Емпіричні статті [рекомендуємо: Експеримент - (від лат. Experimentum - проба, досвід) дослідження будь-яких явищ шляхом активного впливу на них за допомогою створення нових умов, що відповідають меті дослідження, або ж через зміну перебігу процесу в потрібному напрямку. Відрізняючись від наблюденіяактівним оперированием досліджуваним об'єктом] повинні бути написані коротко, використовуючи науковий формат [введення, метод (в тому числі учасники, інструменти та процедури), результати, обговорення, посилання].

Теоретичні роботи повинні спиратися на існуючу дослідницьку літературу і повинні критично аналізувати вибрані моделі і / або теорії, або тільки уявлення емпіричних результатів, якщо вони безпосередньо пов'язані з теорією.

Оглядова стаття повинна критично оцінити матеріали, які вже були опубліковані.

Метою оглядової статті є аналіз, оцінка і синтез сучасних знань, а не просто відтворити те, що вже відомо. Оглядові статті повинні складатися з наступних розділів: визначення проблеми, резюме попередніх досліджень, пояснення предмета, протиріч, проблем і пропозицій для подальших досліджень.

За попередніми даними дослідження повинні представити результати емпіричного дослідження, які ще знаходяться в процесі і повинні бути написані з використанням того ж формату, що і емпіричні дослідження, описані на початку даного розділу. Однак, ці звіти повинні бути коротше, ніж стандартна рукопис.

Платежі авторів

Цей журнал не бере плату з авторів .

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Імена та адреси електронної пошти, введені на цьому веб-сайті журналу, будуть використовуватися виключно для зазначених цілей цього журналу і не будуть надані для будь-яких інших цілей або будь-якій іншій стороні.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Ваша згода
Надання Ваших персональних даних на сайті журналу автоматично означає вашу згоду на те, що Некомерційне партнерство «Міжнародне партнерство поширення наукових знань» (далі по тексту - Партнерство) або будь-яка інша юридична особа в партнерстві реєструє і зберігає персональні дані для конкретних цілей, викладених далі в цьому Заява про конфіденційність. Надалі Ви погоджуєтеся, що ваші особисті дані можуть бути перенесені і зберігатися в країні, яка не є членом Європейського Союзу або Європейської економічної зони. Будь ласка, прийміть до відома, що посилання на Партнерство в цьому положенні про конфіденційність включає всі організації, що належать до Партнерства.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС
Коли ви замовляєте підписку і / або номера періодичного друкованого видання «В світі науки» (далі по тексту - Журнал) на нашому сайті, нам необхідно отримати певну інформацію про вас: ваше ім'я, адресу, стать, номер телефону, дата народження. Ми зобов'язуємося не надавати інформацію про вас третім особам, за винятком тієї інформації, яка необхідна для оформлення вашого замовлення.

Особисті дані, які ви надаєте при замовленні Журналу, використовуються тільки для оформлення вашого замовлення. Ми не будемо використовувати цю інформацію для проведення розсилок брошур, новин про продукти та іншої рекламної інформації, якщо ви це вказали в заповненому запиті.

При відповіді на електронні повідомлення ми використовуємо зворотний електронну адресу. Ці адреси не використовуються для інших цілей і не надаються стороннім особам.

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУГЕ
Якщо ви бажаєте відправити повідомлення електронної пошти або розповісти другу про будь-якій програмі, ми запитаємо у вас ім'я одержувача, електронна адреса та номер телефону. Ця інформація буде використана для підтвердження доставки листа і не буде надана стороннім особам.

Інформація, яку ви вказуєте для створення повідомлення, буде використана для цієї мети і надана тільки для одержувача.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСІХ відвідувачів сайту журналу.
Партнерство може збирати певну інформацію про сайт http://www.sciam.ru/, таку як кількість і частота відвідувань нашого сайту, включаючи деталі ваших відвідувань. Така інформація може включати в себе дані про трафік, дані про місце розташування та інших комунікаційних даних. Ця інформація може бути надана надійним незалежним постачальникам. Ця інформація буде використана тільки в загальному вигляді, що не вказуючи ніякої особистої інформації.

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДІТЕЙ
З метою захисту конфіденційності дітей, ми вимагаємо дозвіл від батьків для користувачів молодше 16 років, які хочуть замовити передплату і / або номера Журналу.

6. ВИКОРИСТАННЯ COOKIES
Партнерство використовує технологію, яка називається "cookies". Сookies це частина інформації, яку веб сайт передає на жорсткий диск вашого комп'ютера для облікових цілей. Вони нам говорять про те, як і коли наші сторінки були відвідані і якою кількістю людей.

Сookies не збирають персоналізовану інформацію, хоча вони ідентифікують комп'ютер користувача. Ми не комбінуємо інформацію, зібрану через сookies з іншого персоналізованої інформацію з метою, щоб пізнати хто ви, яке ім'я та електронну адресу ви використовуєте.

Більшість веб браузерів автоматично приймають сookies, але ви можете змінити браузер з метою уникнення цього. В цьому випадку ви не зможете повною мірою скористатися нашим веб сайтом. Наприклад, повний процес онлайн резервації буде доступний тільки якщо ви приймаєте сookies.

7. Акуратність
Партнерство по вашому запиту доповнить, виправить або видалить будь-які неповні, неточні або застарілі персональні дані.

8. ЗАХИСТ ДАНИХ
Персональні дані, зібрані http://journals.uran.ua/frir_journal/ зберігаються в надійно захищених умовах, які будуть недоступні громадськості.

9. ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Персональні дані, які ви надаєте під час чатів або в кореспонденції по електронній пошті, не входять до предмет цієї угоди. Ми будемо робити все можливе, щоб максимально захистити вашу конфіденційність при моніторингу сесій, але майте на увазі, що ви самі контролюєте інформацію, яку ви розголошуєте в загальнодоступних форумах. Ви повинні бути завжди обережні при поширенні вашої особистої інформації таким способом.

Крім того, необхідно розуміти, що ці правила застосовні тільки для журналу і не для сайтів інших компаній або організацій, на які у нас може бути посилання.

10. ДОПОВНЕННЯ
Ми можемо змінювати або оновлювати справжню політику конфіденційності час від часу, тому, будь ласка, переглядайте її періодично.

Якщо ми вирішимо змінити правила конфіденційності, ми опублікуємо доповнення на цій сторінці, щоб ви завжди були в курсі інформації, яку ми збираємо, як ми її використовуємо і за яких обставин ми її надаємо іншим компаніям.

Ваше подальше використання після внесення змін до цієї Політики конфіденційності буде означати вашу згоду з такими змінами.

Керівництва для авторів

Статті беруться до розгляду при суворому дотриманні вимог до авторських оригіналів статей

1. Головний редактор впродовж 10 днів повідомляє авторів про вступ статті по електронній пошті, перевіряє статтю на відповідність формальним критеріям. При необхідності листується з авторами про усунення зауважень. Після усунення зауважень направляє статті головному (науковому) редакторові і в редакційну колегію.

2. Статті, що поступили, розглядаються редакційною колегією впродовж 14 днів. Спочатку визначається відповідність статті тематиці журналу. Статті, що задовольняють формальним вимогам і що відповідають тематиці, спрямовуються на рецензування. Після позитивної рецензії статті, редакція повідомляє авторів про результати рецензування і про план публікації статті.

3. Редакційна колегія залишає за собою право відхилити статтю, що не відповідає встановленим вимогам або тематиці журналу.

4. У разі відхилення наданої статті редакційна колегія дає авторові мотивоване укладення.

5. Редакційна колегія правомочна здійснювати наукове і літературне редагування матеріалів, що поступили, при необхідності скорочувати їх за узгодженням з автором, або, якщо тематика статті представляє інтерес для журналу, направляти статтю на доопрацювання авторові.

6. Редакційна колегія не вступає в дискусію з авторами відхилених матеріалів, рукописи не повертаються.

Науковий журнал «Фізична реабілітація та рекреаційно-оздоровчі технології»

ДО УВАГИ АВТОРІВ

Надсилаючи статтю до редакції, необхідно дотримуватися певних вимог.

Структура статті

 При підготовці статей просимо Вас обов’язково дотримуватися наступних вимог:

Текст обсягом від 5-8 і більше сторінок (для оглядових мінімум 15) формату А4 в редакторі WORD 2003-10, у форматі *.doc.

Шрифт – Times New Roman 14, нормальний, без переносів, абзаци – 1,25, вирівнювання за шириною, текст таблиць – Times New Roman 14. Поля сторінки: справа, зліва, зверху та знизу 20 мм, орієнтація сторінки – книжкова, міжрядковий інтервал – 1 (в таблицях – 1).

Стаття обов’язково повинна бути написана чітко, логічно, грамотно, з додержанням наукового мовного стилю. У разі комп’ютерного перекладу на українську мову, необхідно перевірити текст для запобігання можливим неточностям.

СТРУКТУРА СТАТТІ:

Прізвища, ініціали авторів із зазначенням учених ступенів і вчених звань.

Місце роботи або навчання (назва установи чи організації, її місцезнаходження). Назва країни (для іноземних авторів).

Назва статті (напівжирним шрифтом).

Анотація. 600–800 знаків (12-14 рядків).

Структура анотації: Мета:…, Матеріал і методи:…, Результати:…, Висновки:... У тексті анотації використовують нескладні речення. Тут не повинно бути абревіатур, скорочень, загальних фраз, не треба переносити речення з тексту статті, не повинна повторюватися назва статті. В анотації не повинно бути матеріалу, що відсутній у самій статті. Речення бажано починати словами: розглянуто, встанов­лено, відображено, проаналізовано, проведено, доведено і т.і.

Ключові слова: (5-8 слів). Відображають основний зміст статті, галузь науки, тему, мету; не повинні повторювати слова із назви статті. На­водяться в називному іменнику.

Анотація, прізвища та ініціали авторів, назва статті, ключові слова – українською,англійською.

Вступ. Постановка проблеми у загальному вигляді. Аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми та на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття. (Необхідно розкрити важливість проблеми, що досліджується, провести аналіз публікацій, що стосуються питань вирішення саме даної проблеми, показати, що зроблено, дослідниками в плані її вирішення, а що ні, підкреслити необхідність проведення Ваших досліджень).

Мета дослідження. Завдання дослідження. Метою повинно бути вирішення проблеми, або отримання знань щодо проблеми, яка сформульова­на в назві. Мета дослідження орієнтує на його кінцевий результат, завдання формулюють питання, на які повинна бути отримана відповідь для реалізації мети дослідження. Для формулювання мети бажано використовувати слова: встановити, виявити, розробити, довести та т.і.

Матеріал і методи дослідження. Треба вказати кількість, вік, спортивну кваліфікацію досліджуваних, умови, тривалість та послідовність про­ведення експерименту. Потрібно не просто назвати методи, що Ви використовували у своїх дослідженнях, потрібно коротко обґрунтувати їх вибір, по­яснити чому взяті саме ці методи.

Результати дослідження та їх обговорення. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових ре­зультатів. Результати досліджень з обов’язковою статистичною обробкою даних необхідно представляти у вигляді таблиць, графіків, різних діаграм. Дані, які представляються в таблицях, повинні бути суттєвими, повними, порівнянними, достовірними. Заголовок таблиці, назва графіка або діаграми повинні відповідати їх змісту. Переказувати словами дані приведені в таблицях і графіках неприпустимо. Отримані результати дослідження мають бути обов’язково проаналізовані.

Висновки з даного дослідження. Висновки містять коротке формулювання результатів дослідження, осмислення та узагальнення теми. Повинні бути лаконічними, конкретними, обґрунтованими, відповідати меті дослідження та витікати з основного змісту роботи.

Список використаної літератури подається:

Автентичний (не менше 10) повинен налічувати достатню кількість сучасних (за останні 5 років) джерел за проблемою дослідження, до якого необхідно включати наукові статті з українських та зарубіжних фахових наукових журналів.

Оформлення списку літератури та цитування в наукових роботах повинні відповідати вимогам APA STYLE. https://ztu.edu.ua/ua/science/files/6_APA-style.pdf

Текст статті обов’язково повинен містити посилання  на використані літературні джерела (приклад [9;12;15].

Формули, таблиці, ілюстрації, посилання на них та на використані літературні джерела необхідно надавати і оформлювати відповідно до вимог державних стандартів. Формули повинні бути набраними в редакторі формул MS Equation.

Рисунки та графіки повинні бути виконані в форматі jpeg, якісно, з можливістю їх редагування. Для всіх об’єктів повинно бути встановлено розміщення «в тексті». Через те, що друкована версія журналу виходить у чорнобілому кольорі, кольори на рисунках та графіках не повинні нести смислового навантаження.

 

Правила бібліографічного опису для списку використаних джерел

Якщо в публікації зазначено не більше семи авторів (редакторів/укладачів, якщо книга без автора), то у посиланні необхідно вказати усіх авторів (див. бібліографічні описи книг з авторами).

Якщо в публікації зазначено вісім та більше авторів (редакторів/укладачів), у посиланні необхідно перерахувати імена перших шести авторів, а потім вставити три крапки (...) та додати ім'я останнього автора (див. бібліографічні описи книг з авторами).

Назви книг, журналів зазначаються без скорочень.

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Політика конфіденційності

1. ВАША ЗГОДА


Надання Ваших персональних даних на сайті журналу автоматично означає вашу згоду на те, що Некомерційне партнерство «Міжнародне партнерство поширення наукових знань» (далі по тексту - Партнерство) або будь-яка інша юридична особа в партнерстві реєструє і зберігає персональні дані для конкретних цілей, викладених далі в цьому Заява про конфіденційність. Надалі Ви погоджуєтеся, що ваші особисті дані можуть бути перенесені і зберігатися в країні, яка не є членом Європейського Союзу або Європейської економічної зони. Будь ласка, прийміть до відома, що посилання на Партнерство в цьому положенні про конфіденційність включає всі організації, що належать до Партнерства.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС

Коли ви замовляєте підписку і / або номера періодичного друкованого видання «В світі науки» (далі по тексту - Журнал) на нашому сайті, нам необхідно отримати певну інформацію про вас: ваше ім'я, адресу, стать, номер телефону, дата народження. Ми зобов'язуємося не надавати інформацію про вас третім особам, за винятком тієї інформації, яка необхідна для оформлення вашого замовлення.

Особисті дані, які ви надаєте при замовленні http://journals.uran.ua/frir_journal/, використовуються тільки для оформлення вашого замовлення. Ми не будемо використовувати цю інформацію для проведення розсилок брошур, новин про продукти та іншої рекламної інформації, якщо ви це вказали в заповненому запиті.

При відповіді на електронні повідомлення ми використовуємо зворотний електронну адресу. Ці адреси не використовуються для інших цілей і не надаються стороннім особам.

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУГА

Якщо ви бажаєте відправити повідомлення електронної пошти або розповісти другу про будь-якій програмі, ми запитаємо у вас ім'я одержувача, електронна адреса та номер телефону. Ця інформація буде використана для підтвердження доставки листа і не буде надана стороннім особам.

Інформація, яку ви вказуєте для створення повідомлення, буде використана для цієї мети і надана тільки для одержувача.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСІХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ ЖУРНАЛУ

Партнерство може збирати певну інформацію про сайт http://journals.uran.ua/frir_journal/, таку як кількість і частота відвідувань нашого сайту, включаючи деталі ваших відвідувань. Така інформація може включати в себе дані про трафік, дані про місце розташування та інших комунікаційних даних. Ця інформація може бути надана надійним незалежним постачальникам. Ця інформація буде використана тільки в загальному вигляді, що не вказуючи ніякої особистої інформації.

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДІТЕЙ

З метою захисту конфіденційності дітей, ми вимагаємо дозвіл від батьків для користувачів молодше 16 років, які хочуть замовити передплату і / або номера Журналу.

6. ВИКОРИСТАННЯ COOKIES

Партнерство використовує технологію, яка називається "cookies". Сookies це частина інформації, яку веб сайт передає на жорсткий диск вашого комп'ютера для облікових цілей. Вони нам говорять про те, як і коли наші сторінки були відвідані і якою кількістю людей.

Сookies не збирають персоналізовану інформацію, хоча вони ідентифікують комп'ютер користувача. Ми не комбінуємо інформацію, зібрану через сookies з іншого персоналізованої інформацію з метою, щоб пізнати хто ви, яке ім'я та електронну адресу ви використовуєте.

Більшість веб браузерів автоматично приймають сookies, але ви можете змінити браузер з метою уникнення цього. В цьому випадку ви не зможете повною мірою скористатися нашим веб сайтом. Наприклад, повний процес онлайн резервації буде доступний тільки якщо ви приймаєте сookies.

7. АКУРАТНІСТЬ

Партнерство по вашому запиту доповнить, виправить або видалить будь-які неповні, неточні або застарілі персональні дані.

8. ЗАХИСТ ДАНИХ

Персональні дані, зібрані http://journals.uran.ua/frir_journal/  зберігаються в надійно захищених умовах, які будуть недоступні громадськості.

9. ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані, які ви надаєте під час чатів або в кореспонденції по електронній пошті, не входять до предмет цієї угоди. Ми будемо робити все можливе, щоб максимально захистити вашу конфіденційність при моніторингу сесій, але майте на увазі, що ви самі контролюєте інформацію, яку ви розголошуєте в загальнодоступних форумах. Ви повинні бути завжди обережні при поширенні вашої особистої інформації таким способом.

Крім того, необхідно розуміти, що ці правила застосовні тільки для журналу і не для сайтів інших компаній або організацій, на які у нас може бути посилання.

10. ДОПОВНЕННЯ

Ми можемо змінювати або оновлювати справжню політику конфіденційності час від часу, тому, будь ласка, переглядайте її періодично.

Якщо ми вирішимо змінити правила конфіденційності, ми опублікуємо доповнення на цій сторінці, щоб ви завжди були в курсі інформації, яку ми збираємо, як ми її використовуємо і за яких обставин ми її надаємо іншим компаніям.

Ваше подальше використання після внесення змін до цієї Політики конфіденційності буде означати вашу згоду з такими змінами.