Зареєструватися

Щоб зареєструватися у цьому журналі заповніть форму нижче.

Натисніть сюди, якщо Ви вже зареєстровані у одному з журналів на цьому сайті.

Профіль

Для того, щоб ввести інформацію нижче додатковими мовами, спершу оберіть мову.
Ім'я користувача може складатися лише з рядкових літер, цифр та тире/символів підкреслення.
Пароль повинен бути не менше 6 символів.
Зображення для перевірки
Будь ласка, введіть літери, подані на зображенні вище.
  Іван Васильович Петренко = ІВП

(Ваше місце роботи, наприклад, "Київський національний університет імені Тараса Шевченка")
Положення про конфіденційність

Ідентифікатори ORCID можуть реєструватися лише у Реєстрі ORCID. Формат ідентифікаторів має відповідати стандартам ORCID та мати вигляд повного URI (наприклад, http://orcid.org/0000-0002-1825-0097).

(наприклад, відділ та посада)
Робочі мови: Сповіщається поштою про публікацію нових випусків журналу.
: Має можливість надсилати статті до журналу.
: Дає свою згоду на рецензування рукописів для журналів на цій платформі.

* Позначає обов'язкові поля

Положення про конфіденційність

Політика приватності, конфіденційності та згоди на обробку персональних даних

Автори та Рецензенти

Після того, як Автори довіряють редакції результати своєї наукової діяльності, від яких може залежати їхня репутація та кар’єра, подані рукописи рецензуються відповідно до вимог із належною повагою до конфіденційності авторів. Рецензенти забезпечують права Авторів щодо непорушення конфіденційності в разі розкриття особистої і наукової інформації під час рецензування рукописів. Самі ж рецензенти також користуються правом на конфіденційність, що підтримується Редактором. Порушення конфіденційності допускається, якщо зі сторони Автора виявляється нечесність або шахрайство.

Забороняється розголошення інформації стосовно рукописів (включаючи їх отримання, зміст, статус у процесі розгляду, критику Рецензентів або остаточний стан) іншим особам, окрім Авторів та Рецензентів. Це включає запити на використання матеріалів для законних професійних і наукових дій. Редакція постійно доводить до відома Рецензентів і роз’яснює їм, що рукописи, які подаються на експертизу, є привілейованою і приватною власністю Авторів. Тому Рецензенти та Члени редколегії поважають права Авторів, публічно не обговорюють їхню роботу та не привласнюють їхні ідеї до публікацій свого рукопису. Рецензентам забороняється робити копії рукописів для своїх файлів та передавати їх іншим особам, лише як виняток, за наявності дозволу редактора. Рецензенти зобов’язані повернути або знищити копії рукописів після підготовки і подання експертних висновків. Редакція не несе відповідальності за зберігання копій відхилених рукописів.