Зареєструватися

Щоб зареєструватися у цьому журналі заповніть форму нижче.

Натисніть сюди, якщо Ви вже зареєстровані у одному з журналів на цьому сайті.

Профіль

Для того, щоб ввести інформацію нижче додатковими мовами, спершу оберіть мову.
Ім'я користувача може складатися лише з рядкових літер, цифр та тире/символів підкреслення.
Пароль повинен бути не менше 6 символів.
Зображення для перевірки
Будь ласка, введіть літери, подані на зображенні вище.
  Іван Васильович Петренко = ІВП

(Ваше місце роботи, наприклад, "Київський національний університет імені Тараса Шевченка")
Положення про конфіденційність

Ідентифікатори ORCID можуть реєструватися лише у Реєстрі ORCID. Формат ідентифікаторів має відповідати стандартам ORCID та мати вигляд повного URI (наприклад, http://orcid.org/0000-0002-1825-0097).

(наприклад, відділ та посада)
Робочі мови: Сповіщається поштою про публікацію нових випусків журналу.
: Має можливість надсилати статті до журналу.

* Позначає обов'язкові поля

Положення про конфіденційність

АВТОРСЬКА УГОДА

Авторська угода обов’язково подається разом з текстом статті.

Автор поступається співзасновникам наукового журналу “Сучасний стан наукових досліджень та технологій в промисловості” Харківському національному університету радіоелектроніки та Державному підприємству “Південній державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості” ексклюзивними правами на дану Статтю. Передача авторського права охоплює виключне право на оприлюднення, редагування, переклад на інші мови та розповсюдження Статті необмеженим накладом в будь якому вигляді та форматі на будь яких носіях інформації.

Авторське право на публікацію передається в момент прийняття Редакцією рукопису “в друк”.

Автор гарантує, що Стаття є оригінальною і не є копією будь якої іншої роботи, не була раніше опублікована, а також, що права на її опублікування нікому не передавались і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

Автор гарантує, що використання його авторських прав не спричинить порушення авторських прав будь яких осіб або організацій, а також не призведе до розголошення секретних або конфіденційних відомостей.

Автор відповідальний за дану Статтю і ставить підпис на заяві (згоді на публікацію) за всіх співавторів.

Автор зберігає за собою наступні права: використання Статті в оглядах, дисертаційних роботах, книгах, лекціях, виготовлення копій (включаючи електронні для особистого використання за умови, що копії не будуть використані для продажу чи систематичного розповсюдження).

Після отримання згоди на публікацію, підписаного автором, що веде листування, зміни в авторстві або порядку вказаних імен співавторів прийматися не будуть.

Автор надає згоду (відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”) на оприлюднення інформації про його особисті дані (відомості про авторів) з метою забезпечення реалізації відносин у сфері науки.

Завантажити "ЗГОДА НА ПУБЛІКАЦІЮ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ"