Київський національний лінгвістичний університет

Журнали видавця

 • ВІСНИК Київського національного лінгвістичного університету. Серія Філологія

  "Вісник Київського національного лінгвістичного університету. Серія Філологія" є рецензованим виданням (подвійне "сліпе" рецензування), що підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій.


  ISSN 2415-7333 (Print), ISSN 2311-0821 (Online)


  Видається з 1998 року


  Періодичність: 2 рази на рік (червень, грудень)


  Засновники: Київський національний лінгвістичний університет


  Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформаціїСерія КВ № 8830 від 03 червня 2004 р.


  Тип видання: науковий журнал


  Статус видання: вітчизняне


  Мови видання: українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька


  Сфера розповсюдження: загальнодержавна, зарубіжна


  Категорії читачів: лінгвісти / мовознавці / філологи


  Вид видання за цільовим призначенням: наукове


  Галузь науки та рубрики журналу: філологічні науки


  Проблематика: "Вісник Київськго національного лінгвістичного університету. Серія Філологія" публікує, після двостороннього сліпого рецензування, статті, які мають значний внесок у теорію та / або методологію мовознавства, що стосуються розвитку й функціонування германських, романських, слов'янських, східних та інших мов світу. Журнал публікує також результати досліджень у сфері когнітивної лінгвістики, зіставного мовознавства, комунікативної лінгвістики, дискурсології, лінгвокультурології, психолінгвістики, лінгвофілософії та ін.


  Фахова реєстрація у ВАК України: Наказ МОН України № 1643 від 28 грудня 2019 р. (категорія Б Переліку фахових видань України)


  Міжнародні наукові бази даних:


  – Наукова періодика України (URAN)


  – Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського


  – Google Scholar


  – Index Copernicus


  CrossRef


  – ERIHPLUS


  Dimensions


  Eurasian Scientific Jurnal Index


  Ліцензійні умови: автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.


  Політика відкритого доступу: "Вісник Київськго національного лінгвістичного університерту. Серія Філологія" дотримується політики відкритого доступу (open access)Усі статті розміщуються відразу після виходу номера. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архіви.


  Всі відзначені відповіді відповідають правилам комітету з етики у публікаціях  Редакція журналу прийняла заходи для забезпечення високих етичних та професійних стандартів на основі Принципи прозорості та найкращої практики в науковому видавництві. Дивитись більше  Заява про етику публікації та про зловживання службовим становищем.


  Надсилання статей: Щоб представити статтю на розгляд, необхідно зареєструватися на сайті http://philmessenger.knlu.edu.ua на платформі Open Journal Systems та пройти п’ять кроків подання матеріалів (інструкція на сайті журналу), обравши основну мову локалізації – англійську. Звертаємо увагу авторів на те, що при реєстрації на сайті, окрім обов’язкової інформації для заповнення (відмічено зірочкою *), вказується: ORCID id, місце роботи (Affiliation), підрозділ, науковий ступінь, посада (Department and rank). У коментарях для редактора (1 крок подання) необхідно вказати поштову адресу для пересилки збірника.


  Адреса редакції: Київський національний лінгвістичний університет, вул. Велика Васильківська, 73, Київ, Україна, 03150


  Тел.: +38 (068) 554-23-79 (Мінчак Галина Богданівна, відповідальний редактор)


  E-mail: knlu-pzs@ukr.net


  Сайт: http://philmessenger.knlu.edu.ua