Редакційна політика

Галузь та проблематика

«ScienceRise: Medical Science» – науковий рецензований журнал, що видається 6 разів на рік, входить до категорії «Б» «Переліку фахових видань України» (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019).

Метою журналу «ScienceRise: Medical Science» є публікація високоякісних статей з усіх аспектів фундаментальних та клінічних досліджень у всіх галузях медицини, з акцентом на питання, що представляють світовий інтерес, досягнення в галузі медицини та наукових досліджень. Також до журналу «ScienceRise: Medical Science» приймаються дослідження, пов'язані з міждисциплінарними медичними галузями, в рамках загального підходу, який об'єднає клінічні дослідження з доклінічною роботою, присвяченою відкриттю нових механізмів лікування.

Журнал «ScienceRise: Medical Science» в першу чергу публікує оригінальні дослідження та клінічні випадки, але також до публікації приймаються якісні літературні огляди та метааналізи. В журналі не публікуються короткі повідомлення, короткі огляди, звіти та повідомлення.

 

Політика розділів

Медичні науки

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується
 

Процес рецензування

Редакція журналу практикує подвійне сліпе рецензування. Цей процес передбачає наступне:

  1. Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.
  2. Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.
  3. Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
Перш ніж надіслати статтю, ознайомтесь з вимогами, за якими оцінюють Вашу статтю наші рецензенти, та перевірте, чи відповідає Ваша робота вимогам
 

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Термін виконання подвійного сліпого рецензування 30-40 днів

  1. Після того як Ви подасте статтю, вона буде відправлена на рецензування. Наша редакція практикує подвійне сліпе рецензування
  2. Отримати відповідь від рецензентів. Якщо є корективи, то необхідно їх врахувати і відправити назад по електронній пошті
  3. Якщо корективів немає або виправлені всі висловлені рецензентами зауваження, стаття відправляється на редагування 

Термін виконання редагування 3–14 днів

  1. Після того як стаття пройшла рецензування, вона відправляється на редагування
  2. Отримати відповідь від редакторів журналу. Якщо є корективи, то необхідно їх врахувати і відправити статтю назад по електронній пошті
  3. Якщо корективів немає або виправлені всі висловлені редактором зауваження, Вам необхідно підготувати пакет документів

 

Періодичність публікації

Науковий журнал "ScienceRise: Medical Science" виходить 6 разів на рік.

 

Політика відкритого доступу

Журнал "ScienceRise: Medical Science" практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

 

Процес редагування

Редактор наукового журналу несе незалежну відповідальність за прийняття рішення про те, які з представлених в журнал статей слід опублікувати, керуючись результатами подвійного сліпого рецензування та принципами COPE. Аргументація щодо важливості даної роботи для дослідників і читачів завжди повинна підтверджувати такі рішення. Редактор може керуватися політикою редакційної колегії журналу та обмежуватися діючими юридичними вимогами щодо таких питань, як наклеп, порушення авторських прав та плагіат. Редактор може порадитися з іншими редакторами або рецензентами при прийнятті цих рішень.

 

Засновники

ПП «Технологічний Центр»

Харківська медична академія післядипломної освіти

 

 

Пакет документів до статті

Ліцензійний договір

Ліцензійний договір до статті можна оформити:

в електронному вигляді. В цьому разі ліцензійний договір обов`язково підписується усіма авторами за допомогою ЕЦП та відправляється в електронному вигляді на e-mail редакції sr7508990@gmail.commed@entc.com.ua з електронної адреси контактного автора вказаної в п. 7.1 Ліцензійного договору
або
 
в паперовому вигляді. В цьому разі ліцензійний договір обов`язково підписується усіма авторами та має бути завірений печаткою відділу кадрів установи, де працює автор (автори) або печаткою факультету.
Ліцензійний договір в роздрукованому вигляді відправляються на адресу редакції:

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702, м. Харків, Україна, 61145
 
Документ про подання статті (заповнюється в електронному вигляді)
 
Документ про конфлікт інтересів (заповнюється в електронному вигляді кожним автором).

 

Умови оплати публікації

Вартість однієї сторінки, яка подається для публікації та оформлена згідно до вимог журналу - 120,00 грн. (для українських авторів)
+
Вартість 1 примірника журналу:
- 200,00 грн. (відправка журналу Новою Поштою на адресу, вказану автором, за рахунок одержувача)
- електронна версія журналу – безкоштовно
+
Окремо оплачується додрукарська підготовка статті: перевірка оформлення списку використаної літератури (оформлення відповідно до стандартів, пошук і додавання ідентифікаторів DOI і встановлення цифрового ідентифікатора DOI на Вашу статтю) – 400,00–450,00 грн.

Професійний переклад (перевірка перекладу) наукових статей англійською мовою.

 

Умови подання рукопису статті

1. Ознайомитися з редакційною та видавничою політикою

2. Ознайомитися з умовами публікації:

Якщо у Вас є будь-які питання щодо умов публікації в журналі «ScienceRise: Medical Science», Ви можете зв'язатися з менеджером журналу зручним для Вас способом (посилання).

3. Визначити тип статті та оформити статтю відповідно до вимог.

4. Відправити статтю до редакції

5. Надіслати зазначені документи Ви можете одним зі способів:

Електронною поштою. Надіслати зазначені вище документи Ви можете електронною поштою (sr7508990@gmail.com, med@entc.com.ua). В такому випадку текст листа повинен бути наступним:
 

Шановна редакція!

Відправляємо до розгляду для публікації оригінальну науково-дослідницьку статтю «_______________»
автори __________________________________________________.
Всі автори прочитали та схвалили цю версію статті. Ніяка її частина не була опублікована або представлена в іншому місці. Автори не мають конфлікту інтересів з дослідження, що висвітлюється в рукописі.
Ми чекаємо на отримання коментарів від рецензентів.
Від імені всіх авторів цього рукопису,
__________________________________________________.
(ПІБ, посада, звання, контактний (моб.), телефон)
Ця контактна особа має бути зазначена в п.6.1 Ліцензійного договору


Подати статтю on-line за допомогою платформи OJS (Відкрита журнальна система). При подачі статті таким чином рукопис статті та необхідні документи завантажуються у відповідні поля (посилання).

6. Після перевірки авторського рукопису на відповідність тематиці та на унікальність, а також надання ліцензійного договору, менеджер відправляє Invoice на оплату авансу в розмірі 600,00 грн

7. Успішно пройти етапи редагування і подвійного сліпого рецензування.

8. Після прийняття редакцією позитивного рішення про публікацію статті провести остаточну оплату згідно виставленого рахунку (квитанції) на оплату.

Сума, сплачена відповідно до п. 3 правил подачі рукопису статті, зараховується як аванс з додрукарської підготовки статті та враховується в оплату після прийняття рішення про публікацію статті (Умови оплати).
Фактом, що підтверджує надання послуги, є публікація прийнятої статті на сайті видання.
Сумма авансу (п. 3) не повертається у випадках:
- відмови автора (авторів) вносити виправлення, спрямовані на усунення невідповідності вимог рукопису за структурою та змістом статті вимогам журналу;
- негативного рішення рецензентів щодо публікації статті у журналі «ScienceRise: Medical Science».

При цьому сума авансу (п. 3) покриває послуги з додрукарської роботи зі статтею.

Відправлена редакцією відмова (виконана додрукарська підготовка, а саме редагування/рецензування статті) на електронну пошту автора (авторів), зазначених у статті, є фактом підтвердження виконаних робіт.

9. Надати оригінали документів до редакції (особисто або поштою).

10. Отримати готову статтю в електронному вигляді (архів журналу).

11. Отримати друкований примірник журналу (друкований примірник журналу надається тільки в тому випадку, якщо він був замовлений і оплачений авторами статті).

Автор (колектив авторів), подаючи рукопис до редакції журналу «ScienceRise: Medical Science», погоджується з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті та оплати та несе повну відповідальність у разі порушення цих вимог.

 

Політика видавництва

При розробці положень видавничої політики журналу «ScienceRise: Medical Science» редакція керувалася рекомендаціями Комітету з етики публікацій – Committee on Publication Ethics (COPE). Детально з політикою видавництва можна ознайомитись за посиланням.