Анонси

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

 

Саме цим принципом керуються редактори, коли перевіряють рисунки, які автори надають в своєму рукописі.

Сьогодні, коли Інтернет посідає велике місце в житті науковців, важливим є уміння зберігати web-сторінки в гарній якості, які можна використовувати для ілюстрації своїх досліджень в рукописах.

 
Опубліковано: 2019-11-11 Детальніше...
 

Продовжуємо тему квартилів…

 
Сьогодні розглянемо як перевірити квартиль журналу, який індексується Web of Science.  
Опубліковано: 2019-11-08 Детальніше...
 

Як шукати видання, що індексуються Scopus, за квартилями?

 
Згідно наказу МОН України №1220 от 23.09.2019 необхідно мати публікації в журналах Q1, Q2, Q3, Q4, але як знайти журнали потрібного квартилю, чи з’ясувати до якого квартилю належить видання?  
Опубліковано: 2019-11-07 Детальніше...
 

Плануєте публікацію в виданнях Elsevier, але не можете знайти вартість публікації на сайті журналу?

 
Провідні видавці світу (Elsevier, Springer, Wiley та інші), які видають сотні журналів, інформацію про оплату виносять на окрему сторінку сайту, тому на сторінці журналу ціни за публікацію автор може і не знайти.  
Опубліковано: 2019-11-06 Детальніше...
 

Опублікували статтю в журналі, що індексується Scopus, але стаття не проіндексована? Як це виправити?

 
Якщо Ви бачите, що статті журналу проіндексовані, а Вашої немає, не поспішайте засмучуватись та починати сварку з видавцем. Менеджери Scopus доволі часто пропускають статті при індексуванні (нагадаємо, що видавець не надає жодної інформації в Scopus щодо статей). Тож Вам потрібно самостійно зробити запит в Scopus, щоб Вашу статтю проіндексували.  
Опубліковано: 2019-11-05 Детальніше...
 

Цікавитесь патентами? А використовуєте Derwent Innovations Index?

 
Derwent Innovations Index – об'єднання унікальної патентної інформації з доповненнями, наданої більше 50 патентними органами і проіндексованої в Derwent World Patent Index (з 1963 року по теперішній час), з цитуванням патентів, проіндексованих в Derwent Patents Citation Index (з 1973 року по теперішній час).  
Опубліковано: 2019-11-04 Детальніше...
 

Маєте прізвище складне для транслітерації і це загублює Ваші цитування?

 
Для науковців, які мають проблеми з транслітеруванням прізвища, тобто прізвище можна латиною писати в різний спосіб, рекомендуємо в своєму профілі ORCID заповнити розділ «Also known as».  
Опубліковано: 2019-11-01 Детальніше...
 

Продовжуємо тему фінансування наукових досліджень

 
Вчора ми задавалися питанням, де знайти фінансування для власного дослідження та роздивилися, як знайти фінансуючі організації в наукометричних базах даних (посилання). Сьогодні ми роздивимось, де шукати гранти для фінансування дослідження.  
Опубліковано: 2019-10-31 Детальніше...
 

Як знайти фінансування для свого дослідження?

 
Однією з основним проблем науковців є брак фінансування для проведення дослідження. Але у сучасному світі Інтернету пошук фінансування стає більш легким. Сьогодні ми розкажемо як знайти фінансуючі організації за допомогою наукометричних баз даних.  
Опубліковано: 2019-10-30 Детальніше...
 

Не можете визначити, який журнал, що індексується Scopus, обрати для публікації?

 
Якщо Ви обрали декілька рівних за умовами публікації журнали, але не можете визначити, який з них краще для публікації Вашої статті, Ви можете скористатися інструментом Scopus «Compare source» (передплатна версія Scopus).  
Опубліковано: 2019-10-29 Детальніше...
 

Як провести систематичний огляд

 
Якщо Ви маєте намір приступити до систематичного огляду, ось кілька джерел, які слід розглянути...  
Опубліковано: 2019-10-28 Детальніше...
 

Перелік спеціальностей журналу «ScienceRise: Medical Science»

 

Журнал "ScienceRise: Medical Science" входить до категорії Б "Переліку фахових видань України" згідно наказу МОН України № 612 від 07.05.2019 зі спеціальностей:

221 - Стоматологія
222 - Медицина
224 - Технології медичної діагностики та лікування
225 - Медична психологія
228 - Педіатрія

 
Опубліковано: 2019-10-25 Детальніше...
 

Нова функція Web of Science «Author Search BETA»

 
Не так давно в Web of Science з’явилась можливість пошуку журналів та перегляду профілів. Тепер з’явилась ще одна додаткова можливість – перегляд профілю автора в Web of Science.  
Опубліковано: 2019-10-25 Детальніше...
 

До уваги науковців! Опубліковано нові зміни до переліку фахових видань України

 
В перелік фахових видань України було включено 7 журналів категорії А та 86 журналів категорії Б.  
Опубліковано: 2019-10-24 Детальніше...
 

Як зробити якісний літературний огляд. Розширений пошук в Web of Science

 
У міжнародній практиці прийнято вважати, що якісний літературний огляд повинен містити 100-300 джерел літератури, для яких наводиться аналіз і висновки. Джерела повинні бути актуальними та цікавими читачам, а для українських авторів ще й зарубіжними. І виникає питання: де взяти таку кількість джерел для того, щоб їх аналізувати.  
Опубліковано: 2019-10-23 Детальніше...
 

Нові вимоги до опублікованої монографії, яка подається на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук

 
Шановні автори, повідомляємо Вам про вихід нових вимог до опублікованої монографії, яка подається на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (Вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук: Наказ МОН України №1220 від 23.09.2019). Дані вимоги вступили в силу з 22.10.2019.  
Опубліковано: 2019-10-23 Детальніше...
 

Де і як знайти свій Scopus AuthorID?

 
Scopus AuthorID є унікальним номером учасника в базі даних Scopus. Для того щоб його дізнатися, у Вас повинен бути профіль вченого в Scopus. Він створюється автоматично, коли у вченого є 2 та більше робіт, які проіндексовані в Scopus. Зареєструвати його або створити самостійно вчений не може, це відбувається автоматично.  
Опубліковано: 2019-10-21 Детальніше...
 

Які види рецензованих журналів існують?

 

Всі наукові журнали можна розділити на кілька категорій:

 1. За географічним розташуванням:

  • Ті, що видаються в країні, в якій працює вчений.
  • Зарубіжні.

Більш привабливі ті, які є іноземними, так як опубліковану статтю зможуть прочитати і використовувати більше вчених з інших країн.

 
Опубліковано: 2019-10-18 Детальніше...
 

Перевірте свої знання в області написання статей. Частина 3. Структура статті

 
Від типу дослідження буде залежати структура Вашої статті. Маючи чітке розуміння структури статті (плану викладу) автору легше оформлювати матеріал. Структурованість статті відіграє велику роль як на етапі прийняття статті, так і на етапі публікації.  
Опубліковано: 2019-10-17 Детальніше...
 

Новий наказ МОН України про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук

 
Шановні автори, повідомляємо Вам про вихід нового наказу МОН України про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук: Наказ №1220 от 23.09.2019). Згідно цього наказу  
Опубліковано: 2019-10-16 Детальніше...
 

Шість речей, які ви повинні мати на увазі при написанні оглядової статті

 

Шановні автори, пропонуємо Вашій увазі основні висновки з останнього вебінару Researcher Academy з написання оглядової статті.

Написання оглядової статті – це більше, ніж вибір цікавої теми і збір відповідних посилань. Це можливість для Вас внести свій вклад в розвиток Вашої галузі, створивши синтез кращих доступних ресурсів і потенційних нових областей досліджень для вивчення в майбутньому. Якщо все зроблено добре, то гарна оглядова стаття може в кінцевому підсумку перетворитися в вичерпне керівництво по темі, скласти основу списків для читання і з'явитися в якості посилання в незліченних книгах і статтях по всьому світу.

 
Опубліковано: 2019-10-16 Детальніше...
 

Навіщо реєструватися в Google Scholar?

 

Переваги використання вченим Google Академії:

  • Створення єдиного списку власних публікацій. За рахунок того, що Google Академія є пошуковою системою, а не базою даних, в ній представлені всі наукові публікації, які індексуються (представлені) в мережі Інтернет...
 
Опубліковано: 2019-10-15 Детальніше...
 

Як стати рецензентом через Publons?

 
Ви вчений зі стажем та хотіли б спробувати себе в якості рецензента, але не знаєте з чого почати та як сповістити видавців світу про те, що Ви готові працювати?  
Опубліковано: 2019-10-11 Детальніше...
 

Як і навіщо реєструватися у Web of Science

 
Профіль вченого у Web of Science багатозадачний і використовується в декількох ресурсах: Web of Science, Publons, EndNote. У Web of Science – наукометрична база даних, в якій Ви можете працювати з дослідженнями. Publons – соціальна мережа для вчених, в якій об'єднані Ваші наукометричні показники по Web of Science, Ваш досвід редактора і рецензента в міжнародних виданнях, а також спілкування з колегами, школа рецензування та багато іншого. EndNote – менеджер посилань на використану літературу, який дозволяє створювати свої колекції, форматувати їх в один клік під потрібний стандарт і використовувати при написанні статей.  
Опубліковано: 2019-10-10 Детальніше...
 

Не можете зробити рисунки у високій якості? Ми покажемо, як це зробити

 
Рисунки є важливою складовою статті, ілюструють дослідження і роблять матеріал більш наочним і зрозумілим. Не дарма кажуть «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Багато видавництв публікують рисунки на сторінці статті окремими файлами. Тому якість рисунків має бути дуже високою.  
Опубліковано: 2019-10-09 Детальніше...
 
1 - 25 з 35 результатів 1 2 > >>