Анонси

Index Copernicus Value журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за 2017 рік склав 86.42!

 

Ми раді повідомити, що міжнародна наукометричними база даних Index Copernicus International (Польща) завершила розрахунок наукометричного показника Index Copernicus Value (ICV) журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за підсумками 2017 року.

 
Опубліковано: 2019-02-14 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Починаючи з 2018 р всім опублікованим статтям буде присвоюватися DOI (digital object identifier) - ідентифікатор цифрового об'єкта, який визначає постійне місцезнаходження об'єкта в інтернеті, його ім'я і метадані.

Наявність DOI у статті це:

- стандарт, прийнятий усіма провідними видавництвами світу;

- постійний шлях до адреси певної статті в інтернеті;

- підвищення індексованості і цитованості статті;

- підвищення авторитетності публікації;

- автоматичне потрапляння посилання на Вашу статтю в Web of Science, Scopus, EBSCO, DOAJ і т. п. при цитуванні в журналі, включеному в ці бази даних, і отримання власного індексу цитованості.

Звертаємо Вашу увагу, що необхідно вказувати DOI при кожному цитуванні Вашої статті. Також вказівка DOI важлива і для творів, яким він присвоєний. Перевірити наявність DOI можна за посиланням http://search.crossref.org/.

 
Опубліковано: 2018-11-06 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Інформація про статті видання додана в європейську базу даних статей, що знаходяться у відкритому доступі, Open Access Infrastructure for Research in Europe (OpenAIRE). Це сховище охоплює джерела інформації по всіх галузях знаннь і має обсяг понад 11,5 млн наукових публікацій (статей журналів, дисертацій, книг, лекцій, звітів та ін.), що одержувані з 610 сховищ установ з 52 країн.

Інформація про "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" додана в каталог наукових ресурсів відкритого доступу ROAD. Це сервіс, пропонований Міжнародним центром ISSN за підтримки Комунікаційно-інформаційного сектора ЮНЕСКО. ROAD узгоджується з діяльністю ЮНЕСКО по просуванню відкритого доступу до наукових ресурсів і доповнює створений ЮНЕСКО Глобальний портал по відкритому доступу (GOAP), що надає повний огляд наукової інформації відкритого доступу в усьому світі.

 
Опубліковано: 2018-06-13 Детальніше...
 

Нові вимоги до фахових видань

 

Шановні автори! 

Міністерство юстиції зареєструвало наказ МОН України щодо нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України

Згідно з Наказом скореговані й вимоги до оформлення публікацій у нашому виданні, а саме вимоги до обсягу анотацій: для статей не англійською мовою обсяг анотації англійською мовою – не менш як 1800 знаків, включаючи ключові слова; для статей не українською мовою обсяг анотації українською мовою – не менш як 1800 знаків, включаючи ключові слова

Ознайомитися з Наказом можна за посиланням

 
Опубліковано: 2018-03-03 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Доводимо до Вашого відома, що всі статті, які надсилаються для публікації в «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки», проходять перевірку на плагіат за допомогою онлайн-сервісу Unicheck.

 
Опубліковано: 2017-12-01 Детальніше...
 

Index Copernicus Value журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за 2016 рік склав 82.30!

 

Ми раді повідомити, що міжнародна наукометричними база даних Index Copernicus International (Польща) завершила розрахунок наукометричного показника Index Copernicus Value (ICV) журналу «Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки» за підсумками 2016 року.

 
Опубліковано: 2017-12-01 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

З радістю повідомляємо, що "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" був включений в каталог періодичних видань Ulrichsweb (Ulrich's Periodicals Directory).

Це авторитетна міжнародна база даних, яка містить опис понад 300 тисяч періодичних видань, а також активно використовується співробітниками електронних каталогів, бібліотек, репозитаріїв, наукометричних баз Scopus і Web of Science для отримання докладної інформації про наукові журнали.

 
Опубліковано: 2017-08-30 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Інформація о статтях нашого видання додається у базу даних OCLC WorldCat (Ohio College Library Center) . Це найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всі види творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу.

"Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" індексується пошуковою системою BASE (Bielefeld Academic Search Engine)BASE спеціалізується на пошуку наукових документів відкритого доступу в Інтернеті. Оператором BASE є бібліотека університету Білефельд (Німеччина).

 


 
Опубліковано: 2017-07-27 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

"Вісник Приазовського Державного Технічного Університету. Серія: Технічні науки" був включений у міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу Directory of Open Access Journals (DOAJ).

 
Опубліковано: 2017-06-29 Детальніше...
 

Шановні автори!

 

Електронній версії нашого видання присвоєно міжнародний стандартний серійний номер e-ISSN: 2519-271X

 
Опубліковано: 2016-11-03 Детальніше...
 

До уваги авторів!

 

За результатами 2015 року збірник проіндексований міжнародною наукометричною базою Index Copernicus (Польща) - ICV 2015: 57,50

 
Опубліковано: 2016-11-03 Детальніше...
 
1 - 11 з 11 результатів