Розробка технології бездротової передачі електроенергії
Аннотация
На даний момент бездротова зарядка гаджетів є однією з нових технологій, що розвиваються в світі. Найпоширенішим серед використовуваних на цей час методом є бездротова передача електроенергії за допомогою індуктивного зв’язку. Бездротова передача електроенергії є одним із найпростіших і недорогих способів зарядки, оскільки виключає використання звичайних мідних кабелів і струмопровідних проводів. У цій статті описано методологію та принцип роботи бездротової передачі енергії за допомогою індуктивного зв’язку, а також змодельовано можливу конструкцію. Техніка індуктивного зв'язку використовується, оскільки в даний час це найпростіший спосіб бездротової передачі енергії, що зумовлено високою ефективністю і можливістю передачі великої кількості енергії. У цій статті наведено результати експериментів, проведених для перевірки бездротової роботи. Крім того, щоб краще продемонструвати її універсальність і діапазон застосувань, передана електроенергія використовується для заряджання батареї за допомогою додаткової схеми. Нами також вивчається вплив встановлення перешкод між передавачем і приймачем з метою визначення, чи може даний метод бути альтернативою в медичній промисловості і використовуватися для зарядки кардіостимуляторів, тощо. Це дослідження зосереджено на вивченні бездротової передачі електроенергії задля її передачі з максимальною ефективністю в межах невеликої відстані або в області ближнього поля.
Загрузки
Опубликован
Выпуск
Раздел
Лицензия
Copyright (c) 2025 Muhanned Al-Rawi

Это произведение доступно по лицензии Creative Commons «Attribution-NoDerivatives» («Атрибуция — Без производных произведений») 4.0 Всемирная.
Авторы, публикующиеся в этом журнале, соглашаются со следующими условиями:
- Авторы оставляют за собой право на авторство своей работы и передают журналу право первой публикации этой работы на условиях лицензионного договора (соглашения).
- Авторы имеют право заключать самостоятельно дополнительные договора (соглашения) о неэксклюзивном распространении работы в том виде, в котором она была опубликована этим журналом (например, размещать работу в электронном хранилище учреждения или публиковать в составе монографии), при условии сохранения ссылки на первую публикацию работы в этом журнале.
- Политика журнала позволяет размещение авторами в сети Интернет (например, в хранилищах учреждения или на персональных веб-сайтах) рукописи работы, как до подачи этой рукописи в редакцию, так и во время ее редакционной обработки, поскольку это способствует возникновению продуктивной научной дискуссии и позитивно отражается на оперативности и динамике цитирования опубликованной работы (см. The Effect of Open Access).