Моделювання процесу підтоплення територій в зоні впливу водосховищ
Ключові слова:
моделювання, підтоплення, водосховищеАнотація
В основу математичних моделей підтоплення в прибережних територіях водосховищ, покладені фундаментальні рівняння нерозривності та руху рідини в пористих середовищах, масоперенесення та масообміну. Визначено вплив фізико-хімічних процесів фільтрації мілко-дисперсних завислих часток на процес підтоплення територій ґрунтовими водами в зоні впливу водосховищ
Посилання
Добронравов О. О. Моделювання фільтрації грунтових вод з урахуванням суфозії і кольматації./ О. О. Добронравов, В.С.Кремез // Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки. – 2006. – Вип. 7. – С.147 – 153.
Венецианов Е. В. Динамика сорбции из жидких сред./ Е. В. Венецианов, Р. Н. Рубинштейн – М.: Наука, 1983. – 237 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2014-03-03
Номер
Розділ
Антропогенний вплив на природне середовище
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).