Вплив техногенної діяльності на стан поверхневих вод Вінницької області
Ключові слова:
забруднення, поверхневі води, якість води, скид, стічні водиАнотація
Оцінена доля вкладу окремих підрозділів народного господарства Вінницької області в забруднення поверхневих вод, так як формування якості природних вод можна оцінити по об’єму скидів СВ в водні об’єкти. Систематизована та оброблена інформація про основні показники забору, використання та скиду вод (в тому числі забруднювальних речовин в складі СВ) по галузях промисловості, окремо по басейнам річок (Південний Буг, Дністер, Дніпро – в межах області) та в цілому у регіоні.
Посилання
Бобровський А. П. Екологія поверхневих вод׃ Основи інженерного управління гідроекологічними процесами. Підручник./ А.П.Бобровський. – Рівне, 2005. – 331 с.
Екологічний паспорт регіону: Вінницька область. Аналітично-статистичний довідник ДУОНПС у Вінницькій області за 2008 рік. - 2009. – 126 с.
Колісник А. В. Оцінка антропогенного навантаження на поверхневі води Вінницької області . А. В. Колісник. // VІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів, магістрантів та аспірантів «Сучасні проблеми екології та геотехнологій». Житомир: ЖДТУ, 2010 р. - С.232-233.
Колісник А. В. Оцінка екологічного стану поверхневих вод Вінницької області за ступенем використання її водних ресурсів./ А.В.Колісник. // Метеорологія, кліматологія та гідрологія. - Одеса: Вид. "ТЕС", 2010. – Вип. 51. - С. 137 – 144.
Сафранов Т.А. Характеристика джерел забруднення ріки Південний Буг (в межах Вінницької області)/Т.А.Сафранов, А.В.Чугай, А. В. Колісник.// Метеорологія, кліматологія та гідрологія.– Одеса: Вид. «Екологія»,2008. – Вип.50. Частина1. С.390–393
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).