КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ КОМУНАЛЬНОГО СЕКТОРА ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
комунальне господарство, комунальний сектор економіки, державне регулювання, фінансовий станАнотація
Досліджено науково-методичні підходи до оцінки ефективності функціонування комунального сектора економіки на сучасному етапі, визначено необхідність пошуку резервів підвищення ефективності його функціонування та встановлені основні перешкоди на шляху результативного функціонування галузевих суб’єктів господарювання. Обґрунтована необхідність здійснення постійного моніторингу фінансового та технічного стану комунального сектора економіки з метою вчасного застосування інструментів та методів його державного регулювання.
Посилання
Дмитриченко Л. И. Государственное регулирование экономики: методология и теория / Л. И. Дмитриченко. – Донецк : УкрНТЭК, 2001. – 330 с.
Атаманчук Г. В. Теория государственного управления: курс лекций / Г. В. Атаманчук. – [3-е изд., доп.]. – М. : Изд-во ОМЕГА-Л, 2005. – 584 с.
Могильний О. М. Регулювання аграрної сфери / О. М. Могильний. – Ужгород : ІВА, 2005. – 400 с.
Діброва А. Д. Державне регулювання сільськогосподарського виробництва : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня докт. екон. наук : спец. 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» / А. Д. Діброва. – К. : 2008. – 40 с.
Про затвердження критеріїв ефективності управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки : Наказ від 18.12.2003 р. № 375/2298 [Електронний ресурс] / Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України; Фонд державного майна України. – Режим доступу : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1268-03
Длугопольський О. В. Теорія економіки державного сектора: навч. посіб. / О. В. Длугопольський. – Тернопіль: Економічна думка, 2007. – 488 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).