РОЛЬ УПРАВЛІННЯ В ПЕНСІЙНІЙ СФЕРІ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ
Ключові слова:
економічна безпека, соціальне управління, управлінняАнотація
У статті здійснено категоріальний аналіз визначення поняття управління, визначено значення соціального управління в розвитку пенсійної системи, досліджено роль управління в пенсійній сфері в забезпеченні економічної безпеки держави.
Посилання
Пастернак-Таранушенко Г.А. Економічна безпека держави. Методологія забезпечення: монографія / Г.А. Пастернак-Таранушенко. – К. : Київський економічний інститут менеджменту, 2003. – 320 с.
Сазонець І.Л. Фінансовий механізм пенсійної системи України в умовах трансформації світової економіки : [моногр.] / І.Л. Сазонець. – Дніпропетровськ : Вид-во Дніпропетр. нац. ун-ту, 2008. – 396 с.
Социальная структура и социальные процессы. Словарь-справочник. В 2-х томах / [под ред Г.В. Осипова]. - М.: Наука, 1990. - Т. 1. - 1990. - 208 с.
Костин В.А. Теория управления / В.А. Костин. – Екатеринбург: Уральская акад. гос. службы, 2001. – 213 с.
Зборовский Г.Е. Социология / Г.Е. Зборовский. – М., 2005. – С. 320.
Социальный менеджмент / [под ред. Д.В. Валового]. – М.: ЗАО "Бизнес школа "Интел-Синтез", Академия труда и социальных отношений, 2000. - 392 с.
Сутність соціальної безпеки держави [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://buklib.net/component/ option,com_jbook/ task,view/Itemid,36/ catid,122/ id,3398/
Ануфриев Е.А. Личностно-ориентированная концепция социального управления / Е.А. Ануфриев // Вестник Московской государственной академии приборостроения и информатики. – 2006. - №6.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).