КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ЛІЗИНГОВОЇ КОМПАНІЇ
Ключові слова:
конкурентоспроможність організації, принципи управління конкурентоспроможністю, складові конкурентоспроможностіАнотація
Визначено цільові орієнтири та принципи управління конкурентоспроможністю організації на основі виокремлення її складових. Досліджено механізм взаємодії продукційно-виробничої, рекрутингової й інвестиційної конкурентоспроможності лізингової компанії, обґрунтовано завдання управління їхніми рівнями, орієнтованими на досягнення стратегічної конкурентоспроможності.
Посилання
Мазилкина Е.И. Управление конкурентоспособностью: уч. пособие / Е.И. Мазилкина, Т.Г. Паничкина. - М.: Издательство “Омега-Л”, 2009. – 328 с.
Фатхутдинов Р.А. Стратегический маркетинг / Р.А. Фатхутдинов. – [4-е изд.]. - СПб.: Питер, 2007. – 352 c.
Должанський І.З. Конкурентоспроможність підприємств: навч. посіб. / І.З. Должанський, Т.О. Загорна. – К.: ЦУЛ, 2006. -384 с.
Тищенко А.Н. Формирование конкурентной позиции предприятия в условиях кризиса / А.Н. Тищенко, Ю.Б. Иванов, Н.А. Кизим. - Х.: ИД “ИНЖЭК”, 2007. – 376 с.
Портер М. Конкуренция: уч. пособие / Майкл Портер ; пер. с англ. (под ред. Я. Б. Заблоцкого). – СПб : Изд. дом «Вильямс», 2001. – 495 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).