ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА В УКРАЇНІ
Ключові слова:
транскордонне співробітництво, регіони, єврорегіон, регіональна політикаАнотація
Проаналізовано практику транскордонного співробітництва за участі України та з’ясовано наявні проблеми у цій сфері. Обґрунтовано необхідність та напрями змін щодо політики фінансового забезпечення діяльності єврорегіонів в Україні в контексті формування нової регіональної політики держави.Посилання
Європейська рамкова конвенція про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями від 21.05.1980 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_106.
Про транскордонне співробітництво: Закон України від24.06.2004 №1861-IV [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1861-15.
Дергачева В. В. Трансграничное сотрудничество как основная составляющая международного научно-технического сотрудничества/ В. В. Дергачева // Економічний вісник НТУУ"КПІ". – 2010. – №7. – С. 54-58.
Мікула Н. Єврорегіони: досвід та перспективи. Монографія / Н. Мікула. – Львів: ІРД НАН України, 2003. – 222 с.
Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на2011-2015 роки: постанова від01.12.2010 р. №1088 [Електронний ресурс] / Кабінет Міністрів України. – Режим доступу:
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP101088.html.
Treaty Establishing the European Community / Basic Community Laws. - Oхford: Oхford University Press, 1999. - P. 3-96.
Реутов В. Є. Транскордонне співробітництво регіонів України: теоретико-практичні аспекти розвитку[Електрон-ний ресурс] / В. Є. Реутов// Ефективна економіка. – Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=912
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).