УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ АКТИВАМИ ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІНАНСОВОГО РИНКУ
Ключові слова:
активи, соціально-економічний розвиток, фінансовий ринокАнотація
Стаття присвячена проблемі управління фінансовими активами на фінансовому ринку України та його окремих сегментах. Окрема увага приділена управлінню активами страхових компаній, зважаючи на їхню роль у соціально-економічному розвитку та, у зв’язку з цим, особливу взаємозалежність між управлінням активами та забезпеченням фінансової надійності страховиків, здатних задовольняти потреби в надійному страховому захисті.Посилання
Волощенко Л. М. Фінансовий ринок: навчально-методичний посібник/ О. С. Поважний, Л. М. Волощенко, О. О. Фломіна. – Донецьк: ДонДУУ, 2010. – 189 с.
Науменко В. Введение в систему национальных счетов / В. Науменко. - М. : Высшая школа, 1995. – 110 с.
Cтатистичні матеріали Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.dfp.gov.ua/
Про затвердження Концепції запровадження пруденційного нагляду за небанківськими фінансовими установами та Програми розвитку системи пруденційного нагляду за небанківськими фінансовими установами: Розпорядження № 585 від15.07.2010 р. [Електронний ресурс] / Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. – Режим доступу: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FIN56870.html
Markowstz H. Portfolio Selection. Efficient Diversification of Investments / H. Markowstz. – New-York : John Wiley and Sons, 1959. – 129 p.
Рудак С. М. Оцінка ефективності діяльності компаній з управління активами/ С. М. Рудак// Управління розвитком ринків фінансових послуг: [монографія]/ [за ред. Н. М. Внукової]. - Х. : АдвА, 2009. – С. 89–95.
Ткаченко Н. В. Необхідність застосування методів управління активами страхових компаній/ Н. В. Ткаченко// Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави: Міжнародна науково-практична конференції, (м. Харків, 22 листопада). – Харків, 2013. – С. 406–408.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).