ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ УДОСКОНАЛЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ В КОНТЕКСТІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
будівельна галузь, інвестиційна політика, домінанти інвестиційної політики, соціально-економічний розвитокАнотація
Визначено та обґрунтовано основні домінанти реалізації інвестиційної політики в контексті забезпечення стійкого соціально-економічного розвитку будівельної галузі України, які підпорядковуються зазначеній меті – активізації стійкого соціально-економічного розвитку будівельної галузі шляхом реалізації стратегічних завдань розвитку, а саме: збільшення обсягу готової будівельної продукції шляхом розморожування незавершених об’єктів будівництва; активізації інвестиційно-будівельних процесів у житловому будівництві; розвитку державно-приватного партнерства; підвищення привабливості галузі шляхом забезпечення ефективного використання інвестиційного потенціалу будівельної галузі України.Посилання
Экономика строительства: уч. пособие для студ. высших уч. заведений/ [Бузырев В. В., Суворова А. П., Федосеев И. В., Чепаченко Н. В.]. – [3-е изд.]. - М. : Академия, 2010. – 336 с.
Горчаківська Г. В. Інвестиції як складова ефективної діяльності підприємств будівельного комплексу/ Г. В. Горчаківська// Економіка будівництва і міського господарства. - 2010. - Т. 5, №3. - С. 147-151.
Гусаков В. М. Стан підприємництва та напрями його подальшого розвитку на основі науково-технічного прогресу в будівельному комплексі України/ В. М. Гусаков, В. Г. Федоренко// Державний інформаційний бюлетень про приватизацію. - 2007. - №1.
Офіційний сайт Державного управління статистики в Україні[Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua/
Микитюк П. П. Аналіз інвестиційно-інноваційної діяльності підприємств: монографія/ П. П. Микитюк. – Тернопіль: ТНЕУ, 2009. – 304 с.
Марчук Т. С. Системний підхід до визначення конкурентоздатності будівельної організації/ Т. С. Марчук/ Формування ринкових відносин в Україні. Збірник наукових праць. – 2010. - Вип. 4. – С. 130-133.
Нешитой А. С. Инвестиции: учебник/ А. С. Нешитой. – [5-е изд., перераб. и испр.]. – М. : Дашков и Кº, 2007. – 372 с.
Пріб К. А. Інвестування: навч. посіб. для дистанційного навчання/ За наук. ред. М. Ю. Коденської. – К. : Університет«Україна», 2007. – 259 с.
Пінчук Ю. Б. Прийняття рішення щодо інвестування в об’єкти житлового будівництва через механізм ФФБ/ Ю. Б. Пінчук// Будівельне виробництво. – 2013. – №19. – C. 72–77.
Колодій Ю. С. Основні напрямки сприяння розвитку промислового будівництва у моделі індикативного управління будівельною галуззю/ Ю. С. Колодій// Науковий вісник НЛТУ України. - 2012. - Вип. 13. - С. 300-305.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).