СИСТЕМА АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Ключові слова:
податок на додану вартість, система адміністрування, електронний контроль, аналіз, ефективністьАнотація
У статті проведено аналіз процесу функціонування системи адміністрування податку на додану вартість в Україні, виявлено проблеми, пов‘язані з функціонуванням та адмініструванням податку на додану вартість(ПДВ). Розкрито сутність та загальну характеристику системи адміністрування. Досліджено методи удосконалення електронного контролю при адмініструванні ПДВ.Посилання
Актуальні проблеми теорії та практики оподаткування: монографія/ [за ред. Новицького А. М., Лисенка В. В., Швабія К. І.]. – Ірпінь: Видавництво Національного університету ДПС України, 2013. – 556 с.
Воронкова О. М. Податковий менеджмент в Україні: особливості, проблеми, перспективи: [монографія] / О. М. Воронкова. – Ірпінь: НУДПСУ, 2012. – 396 c.
Green Paper. On the future of VAT. Towards a simpler,more robust and efficient VAT system, COM (2010)695 final [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=
COM:2010:0695:FIN:EN:PDF
Taxation trends in the European Union. Data for the EU Member States, Iceland and Norway [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ec.europa.eu/taxation_customs/taxation/gen_info/economic_analysis/tax_structures/index_en.htm
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України: Закон України від31.07.2014 р. №1621-18 [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. – Режим доступу:
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).