Специфіка змісту професійної компоненти у вербалізованій картині майбутнього вишивальниць
DOI:
https://doi.org/10.15587/2313-8416.2017.119017Ключові слова:
етнос, свідомість, фоносемантика, шкали, риси, емоційність, забарвленість, майбутнє, професія, вишивальниціАнотація
В статті представлені результати дослідження трьох груп юнацького віку за модифікованою методикою Ю. З. Гільбуха «Епістолярний твір» в рамках наукового дослідження «Психологічні особливості формування етнічної свідомості в юнацькому віці засобами української народної вишивки». За допомогою цієї методики досліджувалось ставлення юнок до вишивання як основи обраної ними професії вишивальниць, що відбивається в картині етнічної свідомості останніх
Посилання
Pro zatverdzhennia Kontseptsii natsionalno-patriotychnoho vykhovannia molodi (2015). Ministerstvo osvity i nauky Ukrainy, No. 641. Available at: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/4068-
Gegel', G. V. F. (2000). Lektsii po istorii filosofii. Saint Petersburg: Nauka, 479.
Vygotskiy, L. S.; Luriya, A. R., Yaroshevskiy, M. G. (Eds.) (1982). Sobranie sochineniy. Vol. 1. Voprosy teorii i istorii psikhologii. Moscow: Pedagogika, 488.
Lozova, O. M. (2007). Psykhosemantyka etnichnoi svidomosti. Kyiv: Osvita Ukrainy, 402.
Petrenko, V. F. (2005). Osnovy psikhosemantiki. Saint Petersburg: Piter, 480.
Soldatova, G. U. (1998). Psikhologiya mezhetnicheskoy napryazhennosti. Moscow: Smysl, 389.
Yablonska, T. M., Lozova, O. M., Yaremchuk, O. V., Dukhnich, O. V. (2014). Etnopsykholohichnyi vymir Ukrainy: semiozys, mifotvorchist, identychnist. Kyiv: Interservis, 193.
Sokolova, V. F. (2010). Ontohenez natsionalnoi svidomosti i samosvidomosti. Problemy zahalnoi ta pedahohichnoi psykholohii, XII (4), 365–371.
Gil'bukh, Yu. Z. (1989). Psikhodiagnostika v shkole. Moscow: Znanie, 79.
Sistema VAAL. Available at: http://www.vaal.ru/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Diana Sabol
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.