Адаптація зарубіжного досвіду обліку запасів у вітчизняну практику
DOI:
https://doi.org/10.15587/2313-8416.2015.38734Ключові слова:
запаси, облік у зарубіжних країнах, періодична система, постійна система, управлінняАнотація
У статті здійснено порівняння зарубіжного та вітчизняного досвіду обліку запасів. Визначено переваги і недоліки постійної та періодичної систем обліку запасів. Досліджено доцільність використання періодичної системи обліку запасів в українській практиці обліку. Запропоновано методику відображення у вітчизняному обліку запасів за періодичною системою
Посилання
Butynets, F., Sokolov, Y., Pankov, D., Goretskaya, L. (2002). Accounting in foreign countries. Zhitomir PC "Ruta", 660.
Burdeyna, L. (2010). Comparative analysis of national and international experience of inventory accounting. Economics: Scientific Papers. Private higher education institution "Bukovynskiy University", 6, 14–21.
Efimenko, V. (2005). Accounting in foreign countries. MBK, 211.
Laryuhina, I. O. (2013) Defining features of accounting reserves in Ukraine and in foreign countries. Development Management, 15 (155), 117–120.
Matviichuk, M. (2013). Accounting for inventory: administrative aspect of optimization. Innovative ekonomika, 9 (47), 180–187.
Nesterenko, E. (2013). Мethods of accounting for inventories, national and international experience. Development Management, 17 (157), 58–61.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Ірина Анатоліївна Карабаза, Людмила Ігорівна Лежненко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.