Состояние и перспективы развития птицеводческих предприятий в украине
DOI:
https://doi.org/10.15587/2313-8416.2015.40319Ключові слова:
поголів’я птиці, м'ясо птиці, сільське господарство, переробка продукції, сільськогосподарські виробникиАнотація
У статті розглянуто місце птахівничої галузі у агропромисловому комплексі та її роль у підтримці економіки країни, стан та перспективи функціонування та розвитку птахівництва, проаналізовано і визначено потенційні можливості та шляхи підвищення ефективності господарської діяльності птахівничих підприємств, з’ясовано основні проблеми у діяльності та розвитку підприємств та шляхи їх подолання
Посилання
Prysyazhnyuk, M. V., Zubets, M. V., Sabluk, P. T., Mesel-Veselyak, V. Y., Fedorov, M. M. (2011). Agrarnyi Sector ekonomiky Ukrainy (Stan i perspektyvy rozvytku). NSC IAE, Kyiv, 1008.
Kopytets, N. G. (2008). Rynok myasa ptytsi. Myasnyi biznes, 4, 100–107.
Stefaniv, O. B. (2009). Deyaki aspekty formuvannya propozytsiyi na Rynku produktsiyi ptahivnytstva v Ukrayini. Mizhvidomchyi naukovyi tematychnyi zbirnyk "Ptahivnytstvo", 64, 36.
Shchetinina, I. O., Dyachenko, V. I. (2009). Znachennya innovatsiynogo rozvytku dlya ptahivnytstva. Suchasnyi Stan vyrobnytstva myasa ptytsi v Ukrayini ta perspektyvy rozvytku. Instytut ptahivnytstva UAAN, 32–38.
Tereshchenko, O. V., Katerynych, A. A., Rozhkovska, A. V. (2009). Ukrayina i svitovi tendentsiyi rozvytku pleminnogo ptahivnytstva. Mizhvidomchyi naukovyi tematychnyi zbirnyk "Ptahivnytstvo", 63, 26–36.
State Statistics Service of Ukraine. Available at: http://www.ukrstat.gov.ua
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Дмитрий Валеривич Маховский, Игорь Иванович Виниченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.