Еволюція міжнародної спеціалізації економіки України: від неоліту до сучасних часів
DOI:
https://doi.org/10.15587/2313-8416.2015.42895Ключові слова:
міжнародна спеціалізація, неолітична революція, козацтво, трипільська культура, індустріалізація, сільське господарство, геноцит, політичний впливАнотація
Стаття є коротким анонсом серії статей присвяченій тематиці міжнародної спеціалізації економіки України. ЇЇ еволюції з часів додержавної доби в історії України (камяна доба, трипільська культура, бронзова доба,), формування перших держав на території України (скіфська культура, грецькі держави на території України, племінний союз антів та імперія гутів, зародження словян, походження українського народу), періоду від заснування Києва і до ліквідації Київського князівства, Козацька доба в історії України, Українська народна республіка, проголошення незалежності України, період Голодомору та місце і роль міжнародної спеціалізації України у складі СРСР.
Посилання
Filipenko, A. (2006). International economic relations: history. Tutorial. Kiev: Lybid, 392.
Kulchytsky, S. (1995). Terror famine as an instrument of collective agriculture. Famine of 1932-1933. Ukraine: Causes and naslidky. Kyiv, 23–35.
History of Ukraine Alexander Paly (2010). Publisher: Stylos, 580.
Oleinik, O. (2005). Zaporizkyj Zimovniki During New Sich (1734-1775 gg.). Zaporozhye: Wild Field, 178–179.
Holobutskyi, V. (1961). Zaporizhzhya Sich in the last days of its existence 1734-1775. Kiev, 274.
The economic history of Ukraine. Historical and economic research in two volumes (2011). Kyiv: NIKA CENTER.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Natalia Grushchynska
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.