ПРИМЕНЕНИЕ КРИОГЕННЫХ СПГ-ТЕХНОЛОГИЙ В ПЕРЕРАБОТКЕ ПОПУТНЫХ НЕФТЯНЫХ ГАЗОВ
DOI:
https://doi.org/10.18198/j.ind.gases.2006.0234Ключові слова:
Попутные нефтяные газы, СПГ, Метан, Азот, Этан, Пропан, Изобутан, Бутан, Дросселирование, ХладагентАнотація
Попутные нефтяные газы — ценное высококалорийное углеводородное сырье. Большая часть этих газов не перерабатывается из-за отсутствия современных технологий и оборудования. Описываются разработанные схема и принцип работы эффективного криогенного комплекса, который может осуществлять глубокую переработку попутных нефтяных газов с применением СПГ-технологий. Необходимый для этого холод предлагается производить в однопоточном дроссельно-компрессорном цикле, работающем на смеси хладагентов (N2, CH4, C2H6, C3H8, i-C4H10, n-C4H10, i-C5H12). Комплекс может перерабатывать 8500 нм3/ч природного газа, выделяемого из попутных нефтяных газов.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР
Після прийому статті до публікації редакція згідно з вимогами наукометричних баз кожному з авторів направляє ліцензійний договір про відступлення і передачу в управління авторських прав. Підпису автора (авторів) бажано скріпити печаткою відділу кадрів установи, в якій працює автор (автори), або печаткою факультету.
Редакція відсилає авторам одну верстку для коректури. Припустимі лише ті виправлення, які призводять верстку у відповідність з вихідним текстом статті. Внесення суттєвих змін не допускається. Верстку слід вислати до редакції протягом доби з моменту отримання.