ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВ АМІАКУ, ДІОКСИДУ ВУГЛЕЦЮ І КАРБАМІДУ
DOI:
https://doi.org/10.18198/j.ind.gases.2017.%25xКлючові слова:
Аміак, Диоксид вуглецю, Карбамід, Парниковий ефект, Емісія СО2, Синтез аміаку, Риформинг природного газу, Виробництво карбаміду, Гранулювання карбаміду, Охолодження, ЕфективністьАнотація
Східноєвропейської асоціацією виробників технічних газів «СІГМА» та компанією ТОВ «Інститут низькотемпературних енерготехнологій» 13–16 червня 2017 року в Одесі було проведено VII-ий міжнародний семінар. Питання, що обговорювалися на семінарі ставилися до актуальної проблеми вдосконалення виробництв аміаку, діоксиду вуглецю і карбаміду. Тематика семінару становить інтерес для виробників і споживачів зазначених високоліквідних продуктів, а також тих, хто розробляє і виготовляє необхідне хіміко-технологічне обладнання. У доповідях були представлені результати модернізації аміачних і карбамідних агрегатів, висвітлені нові ефективні технології великотоннажного отримання аміаку і карбаміду. Найбільш перспективною для виробництва аміаку є технологія «Megammonia», розроблена компанією «Сasale» спільно з компанією «Lurgi». Показано, що при використанні нової системи охолодження повітря, що подається в грануляційну вежу, можна на 40 тис. т збільшити її продуктивність по карбаміду.
Номер
Розділ
Ліцензія
ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР
Після прийому статті до публікації редакція згідно з вимогами наукометричних баз кожному з авторів направляє ліцензійний договір про відступлення і передачу в управління авторських прав. Підпису автора (авторів) бажано скріпити печаткою відділу кадрів установи, в якій працює автор (автори), або печаткою факультету.
Редакція відсилає авторам одну верстку для коректури. Припустимі лише ті виправлення, які призводять верстку у відповідність з вихідним текстом статті. Внесення суттєвих змін не допускається. Верстку слід вислати до редакції протягом доби з моменту отримання.