Анонси

  • Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

    2016-11-02

    До участі у міжнародному конгресі було запрошено доктора психологічних наук, професора кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ Євгенія Клопоту. У своїй доповіді на пленарному засіданні Євгеній Анатолійович окреслив особливості психологічного супроводу осіб з вадами зору в інклюзивному просторі. Також професор Клопота очолив роботу одного з секційних засідань, у якому було проаналізовано проблеми соціалізації, правові аспекти та роль громадських організацій в інтегруванні осіб з особливими потребами в соціокультурне середовище. В процесі роботи конгресу запорізький вчений мав змогу обмінятися досвідом з іноземними колегами, у тому числі – Д. Пауєлом, професором Південно-східного державного Університету штату Міссурі, м.Кейп-Жірардо, США.
    По завершенні роботи міжнародного конгресу було сформовано резолюцію з пропозиціями від голів секційних засідань щодо оптимізації інклюзивного освітнього простору в Україні, у тому числі щодо активізації роботи з розробки українського синтезу мови, а також підготовки методичних і навчальних матеріалів з англійської мови шрифтом Брайля для людей з глибокими порушеннями зору.

    Читати більше про Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології
  • Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

    2016-11-02
    До участі у міжнародному конгресі було запрошено доктора психологічних наук, професора кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ Євгенія Клопоту. У своїй доповіді на пленарному засіданні Євгеній Анатолійович окреслив особливості психологічного супроводу осіб з вадами зору в інклюзивному просторі. Також професор Клопота очолив роботу одного з секційних засідань, у якому було проаналізовано проблеми соціалізації, правові аспекти та роль громадських організацій в інтегруванні осіб з особливими потребами в соціокультурне середовище. В процесі роботи конгресу запорізький вчений мав змогу обмінятися досвідом з іноземними колегами, у тому числі – Д. Пауєлом, професором Південно-східного державного Університету штату Міссурі, м.Кейп-Жірардо, США.
    По завершенні роботи міжнародного конгресу було сформовано резолюцію з пропозиціями від голів секційних засідань щодо оптимізації інклюзивного освітнього простору в Україні, у тому числі щодо активізації роботи з розробки українського синтезу мови, а також підготовки методичних і навчальних матеріалів з англійської мови шрифтом Брайля для людей з глибокими порушеннями зору. Читати більше про Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології