РЕЦЕНЗІЯ НА МОНОГРАФІЮ «ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ІНТЕГРАЦІЇ В СУСПІЛЬСТВО ОСІБ З ВАДАМИ ЗОРУ» Є.А. КЛОПОТИ
Анотація
Одним із нагальних завдань розбудови сучасної стратегії освітнього процесу є створення гнучкої системи спеціальної освіти, яка могла б розвиватися і функціонувати на основі як традиційно сформованих форм, так й інтегрованого підходу. Суть інтегрованого підходу полягає у створенні умов для отримання дітьми з порушеннями психофізичного розвитку якісної освіти, необхідної для їхньої адаптації та повноцінної інтеграції в суспільстві.Монографія Євгенія Анатолійовича Клопоти «Психологічні основи інтеграції в суспільство осіб з вадами зору» присвячена надзвичайно важливій темі – визначенню психологічних закономірностей та особливостей інтеграції осіб з глибокими порушеннями зору в суспільство......
##submission.downloads##
Опубліковано
2014-12-06
Номер
Розділ
Рецензії, огляди
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Тетяна Скрипник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).