ОСОБЛИВОСТІ УРЯДОВОЇ ПОЛІТИКИ В ГАЛУЗІ ПРИВАТНОЇ ОСВІТИ АНГЛІЇ (80-ті роки ХХ ст. – початок 90-х рр. ХХ ст.)
Ключові слова:
приватна освіта, Англія, урядова політика, закон, реформиАнотація
У статті проаналізовані основні особливості урядової політики в галузі приватної освіти в Англії впродовж періоду 80-х років ХХ ст. – початок 90-х рр. ХХ ст. Досліджені результати освітніх реформ та прийнятих законів та їх вплив на розвиток приватної освіти.
Посилання
Астахов В.В. Правовое регулирование функционирования в Украине высших учебных заведений, основанных на негосударственной форме собственности: Дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В.В. Астахов; Нац. юрид. акад. Украины им. Я. Мудрого. – X., 1999. – 185 с.
Назарьева К.В. Развитие элитного образования в Англии : дис. канд. пед. наук 13.00.01 – общая педагогика, история педагогики и образования / Ксения Викторовна Назарьева. – Архангельск, 2008. – 207 с.
Частное образование в Украине, плюсы и минусы – [Электронний ресурс] URL: http://zojy.ucoz.ua/publ/chastnoe_obrazovanie/1-1-0-47
John Major: more of the same – [Электронний ресурс]. URL : http://www.educationengland.org.uk
Machin St., Wilson J. Public and Private Schooling Initiatives in England // Mobilizing the Private Sector for Public Education, October 5-6, 2005
Times Educational Supplement. March 22. 1996. – P. 11–15.
Thatcherism: the marketisation of education – [Электронний ресурс]. URL http://www.educationengland.org.uk
http://www.albioncom.ru/articles/school/reytingi_britan/#content
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Наталія Яременко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).