ОСОБЛИВОСТІ УРЯДОВОЇ ПОЛІТИКИ В ГАЛУЗІ ПРИВАТНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ (80-ті роки ХХ ст. – початок 90-х рр. ХХ ст.)
Ключові слова:
приватна освіта, Україна, урядова політика, закон, реформиАнотація
У статті проаналізовані основні особливості урядової політики в галузі приватної освіти в Україні впродовж періоду 80-х років ХХ ст. – початок 90-х рр. ХХ ст.. Досліджені результати освітніх реформ та прийнятих законів та їх вплив на розвиток приватної освіти.
Посилання
Астахова В. О развитии приватного высшего образования на Украине / В. Астахова // Социол. исследования. – 1996. – № 6. – С. 97–101.
Жуков В. Частные школы как общественное явление / В. Жуков // Учительская газета. – 1991. – С. 21-25.
Закон України «Про освіту» від 23 травня 1991 р. в редакції від 23 березня 1996 р. // Голос України. – 1996. – 25 квітня.
Кіперштейн Б. Школа як сприятливе середовище для розвитку дитини / Б. Кіперштейн // Директор школи, ліцею, гімназії – 2005. – № 2 – С 52–61
Овсянік С. Приватна освіта – прихований скарб національної системи освіти – [Електронний ресурс]. URL: http://politiko.ua/blogpost40681
Приватная высшая школа в объективе времени: украинский вариант: Монография / М-во образования Украины / Харьк. гуманитар. ин-т “НУА” // Под общ. ред. В.И.Астаховой. – Х.,2000. – 462 с. С. 90-91].
Сухомлинська О.В. Історико-педагогічний процес : нові підходи до загальних проблем / О.В. Сухомлинські. – К. : АПН, 2003. – 68 с., с.64
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Наталія Яременко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).