ЕКПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СФОРМОВАНОСТІ КОГНІТИВНОГО КОМПОНЕНТА ГУМАНІСТИЧНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ МАЙБУТНІХ БІОТЕХНОЛОГІВ
Ключові слова:
гуманістична спрямованість, гуманізм, гуманність, гуманізація освіти, формування особистості, гуманістичні якості особистості, фахова підготовкаАнотація
У статті автор порушує проблему визначення стану сформованості когнітивного компонента гуманістичної спрямованості майбутніх біотехнологів на основі проведеного анкетування. Виявлено ставлення студентів до проблеми гуманізації освіти, обґрунтовано необхідність удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців на принципах гуманізації навчання.
Посилання
Грабовська Т. О. Формування гуманістичних цінностей у студентів: теорія і методика: [монографія] / Т. О. Грабовська, О. М. Тепла. – Рівне: Волинські обереги 2011. – 270 с.
Герасимова І. Г. Гуманізація професійної підготовки майбутніх менеджерів виробничої сфери : Дис…канд. пед. наук: 13.00.04. – К., 2002. – 189 с.
Тимчук І. М. Педагогічні умови гуманізації навчання майбутніх екологів у процесі фахової підготовки. : Дис…канд. пед. наук: 13.00.04. − Біла Церква, 2009. – 271 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Олена Олексіївна Мишак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).