Спектральні характеристики тиміну та цитозину в газовому розряді
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2015.38.82-87Ключові слова:
цитозин, тимін, імпульсний розряд, спектри випромінюванняАнотація
Досліджено спектри випромінювання високовольтного імпульсно - періодичного розряду в сумішах парів цитозину і тиміну з гелієм та аргоном в інтервалі 250 – 10 випромінювання. Результати досліджень розрядного та електронного впливів (спектроскопічний та мас спектроскопічний) на складні органічні молекули.
Посилання
Шафраньош И.И., Суховия М.И., Шимон Л.Л., Шафраньош М.И. Абсолютное сечение образования отрицательных ионов молекул цитозина электронным ударом // Письма в ЖТФ. – 2005. –Т.31. – №24. – С. 74–77.
Шафраньош И.И., Суховия М.И., Шафраньош М.И., Шимон Л.Л. Процессы образования положительных и отрицательных ионов молекул тимина электронным ударом // ЖТФ. – 2008. – Т.78. – №12. – С. 7–11.
Пирс Р., Гейдон А. Отождествление молекулярных спектров. Пер. с англ. - М.: «Изд-во инострaнной литерaтуры», 1949. – 248 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).