Характеристики лічильника СИ5007 в оберненому включенні
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2015.38.141-148Ключові слова:
прискорювач, пучок електронів, ресурс, кваліфікаційні випробуванняАнотація
Наводяться результати дослідження шляхів удосконалення нетрадиційного способу використання пропорційного лічильника СИ 5007 для вимірювань полів іонізуючих випромінювань високих інтенсивностей на промисловій технологічній радіаційній установці ІЯД НАН України з прискорювачем електронів. За рахунок оберненого режиму включення цього лічильника, створено радіометричний прилад для використання в наукових дослідженнях, технологічній дозиметрії в радіаційних технологіях, при кваліфікації технологічного обладнання АЕС.
Посилання
Баранов В.Ф. Дозиметрия електронного излучения. –Москва: Атомиздат, 1974.–232 с.
Ковалінська Т.В. Дослідження та модернізація радіаційної установки ІЯД для функціональних випробувань обладнання та нових матеріалів АЕС. – Київ: ІЯД НАН України, 2011. – 18 с.
Вишневський І.М., Хрін Т.В., Сахно В.І., Сахно О.В., Зелінський А.Г., Томчай С.П., Халова Н.В. Дослідження розсіяного випромінювання лінійного прискорювача електронів // Ядерна фізика та енергетика. – 2007. – Т.20. – №2. – С.126– 130.
Остапенко І.А., Вишневський І.М., Ковалінська Т.В., Сахно В.І. Дослідження параметрів поля радіаційної установки ІЯД НАН України з метою проведення кваліфікаційних випробувань // Тези доповідей XХІ щорічної наукової конференції Інституту ядерних досліджень НАН України. – 2014. – C. 108 - 109.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).