Система регулювання температури для кріостату занурюваного типу
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2016.40.148-156Ключові слова:
Кріостат, Температура, Стабілізація температуриАнотація
Описана автоматизована система регулювання для кріостата занурюваного типу, яка дозволяє вимірювати температуру з точністю 0.001 К, змінювати її по наперед заданому алгоритму та стабілізувати з точністю ± 0,002 К в діапазоні 80 – 480 K. Система побудована з використанням сучасної елементної бази.Посилання
Vysochanskii, Yu.M., Molnar, A.A., Horvat, A.A., Nakonechniy, Yu.S. (1997), “The relaxation phenomenon in proper uniaxial ferroelectric-semiconductor crystals Sn2P2S(Se)6 with incommensurate phase”, Journal of Physical Studies, №4, pp. 535–543.
Molnar, A.A., Vysochanskii, Yu.M., Horvat, A.A., Nakonechnii, Yu.S. (1995), “Relaxational change of the phase transition character in ferroelectric-semiconductor”, Ferroelectrics, Vol. 174, pp. 41-49.
Ekin, J. (2006), Experimental Techniques for Low-Temperature Measurements, Oxford University Press, 704p.
TDI (Thermal Developments International): Hand made platinum resistance temperature detectors P100/1012, Data Sheet.
Hagglund, T. (1995), PID Controllers: Theory, Design, and Tuning, ISA, 343p.
Rushchanskii, K.Z., Molnar, A., Bilanych, R., Yevych, R., Kohutych, A., Vysochanskii, Yu.M. (2016), “Observation of nonequilibrium behavior near the Lifshitz point in ferroelectrics with incommensurate phase”, PHYSICAL REVIEW B, Vol. 93, Issue 1, 014101, pp.12.
Tang, K.S., Chen, G.R., Man, K.F., Kwong, S. (2005), Fuzzy Logic and Genetic Algorithm Methods in PID Tuning, PID Control, Springer, pp. 339-369.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).