Визначний учений у галузі фізики електронних зіткнень
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2007.20.9-11Ключові слова:
Учений, Фізика електронних зіткненьАнотація
У жовтні 2006 року на фізичному факультеті було гідно відзначено 70-річчя від дня народження Алексахіна І.С. - визначного українського ученого у галузі фізики електронних зіткнень. На науковій конференції пам'яті ученого були зачитані наукові доповіді колег та його учнів, а на поминаннях вони та багато інших згадали найяскравіші сторінки наукової діяльності, окремі особливості постаті Іллі Сергійовича. Ця оригінальна інформація, а також особисті спостереження автора цих рядків (майже чотири десятки років трудилися поруч в одному науковому спрямуванні), лягли в основу цього нарису.##submission.downloads##
Опубліковано
2007-06-30
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2007 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).