Вплив освітлення на продуктивність бактеріородопсину Halobacterium Salinarium
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2008.22.60-63Ключові слова:
Освітлення, Продуктивність, БактеріородопсинАнотація
У даній роботі наведено результати експериментальних досліджень, пов’язаних із вивченням впливу спектрального складу світла, що використовується для освітлення культури галофілів, на процес росту клітин штамів ЕТ 1001 та RMR Halobacterium salinarium та утворення в них фотохромного білку бактеріородопсину (БР). При збереженні однакових умов проведення технологічного процесу росту визначено оптимальні режими освітлення, коли продукується максимальна кількість БР для кожного штаму.
Посилання
D.Oesterhelt, W.Stoeckenius. Proc. Natl. Acad. Sci. USA. 70. 2853 (1973).
Н.Н Всеволодов. Биопигменты - фоторецепторы: фотоматериал на бактериородопсине (Наука, Москва, 1988 ).
Светочувствительные биологические комплексы и оптическая регистрация информации под ред. Иваницкого Г.Р. (Пущино, 1985).
Л.І. Козич, Н.П Фролова, Й.П. Шар-кань. Установка для дослідження фотоіндукованих змін // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика. – 2002. – Випуск 11. – С. 161-163.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2008 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).