Розробки електронних пристроїв у приводі крокового двигуна телескопа ТПЛ-1М
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2008.22.111-116Ключові слова:
Електронні пристрої, Кроковий двигун, Телескоп ТПЛ-1МАнотація
У процесі реконструкції приводу крокового двигуна телескопа ТПЛ-1М, виконаної шляхом заміни мікросхем спеціалізованих серій на мікросхеми серій широкого вжитку, здійснено розробки електронних пристроїв: перетворювача напруги; лічильника імпульсів; перемикачів-інверторів; мережевого фільтра. Це привело до підвищення технологічності приладу, а також до суттєвого покращення його технічних характеристик: надійності; швидкодії та завадостійкості.Посилання
Шило В.Л. Популярные цифровые микросхемы: Справочник. – М.: Металлургия, 1988. – 352 с.
Интегральные микросхемы: Справочник / Под ред. Б.В. Тарабрина. – М.: Энергоатомиздат, 1985. – 528 с.
Ігнатович С.І., Мельник В.С., Найбауер І.Ф. Схемотехніка плати керування у блоці приводу крокового двигуна. Свідоцтво на рацпропозицію УжНУ, 24 лютого 2004р., № 412.
Ігнатович С.І., Мельник В.С., Найбауер І.Ф. Перетворювач напруги у блоці приводу крокового двигуна. Свідоцтво на рацпропозицію УжНУ, 29 січня 2004р., №410.
Ігнатович С.І., Мельник В.С., Найбауер І.Ф. Лічильник імпульсів у блоці приводу крокового двигуна. Свідоцтво на рацпропозицію УжНУ, 16 лютого 2004р., №411.
Мельник В.С., Мотрунич Я.М., Найбауер І.Ф. Перемикачі-інвертори у блоці приводу крокового двигуна. Свідоцтво на рацпропозицію УжНУ, 17 жовтня 2005р., №426.
Мельник В.С., Найбауер І.Ф., Олеолен-ко О.С. Мережевий фільтр у блоці приводу крокового двигуна. Свідоцтво на рацпропозицію УжНУ, 17 жовтня 2005р., №427
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2008 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).