Спостереження ШСЗ в Ужгороді: 50 років пошуку та рішень
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2008.22.122-125Ключові слова:
Спостереження, ШСЗАнотація
Розглядаються наукові здобутки ровесниці космічної ери – Лабораторії космічних досліджень Ужгородського національного університету. Її півстолітній шлях відображає основні віхи розвитку позиційних, фотометричних, лазерних і GPS-спостережень штучних супутників Землі в СРСР і Україні.
Посилання
Єпішев В.П., Ігнатович С.І., Ісак І.І., та ін. Розвиток наукових напрямків Лабораторії космічних досліджень УжНУ // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика. – 2002, – Випуск 12. – С. 14 – 26.
Єпішев В.П., Мотрунич І.І., Галас Т.Ю., та ін. Каталог положень геостаціонарних супутників Землі за даними спостережень в Ужгороді // Вид-во Ужгородського держ. університету – Ужгород, 1996, т. I-III – 252 с.
Хода О.О. Визначення координат нової перманентної GPS-станції UZHL(Ужгород) // Кинематика и физика небесных тел. – 1999. – 15, № 5. – С.476 – 479.
Волох К.П., Козлов В.О., Лук’янов О.М., та ін. Про державну мережу моніторингу глобальних навігаційних супутникових систем // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика – 2002, Випуск 12. – С. 8 – 13.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2008 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).