Методика підготовки органічних об’єктів для досліджень методом іонно-фотонної спектрометрії
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.30.23-29Ключові слова:
Іонно-фотонна спектрометрія, Іонно-фотонна емісія, Органічні сполуки, Органічні фарбникиАнотація
В роботі методом іонно-фотонної спектрометрії досліджувалася залежність основних параметрів іонно-фотонної емісії органічних речовин від способу приготування мішені. Показано істотний вплив способу приготування мішені з органічних сполук на вихід частинок у збудженому стані. Згідно отриманих у роботі результатів вибрано оптимальні умови приготування мішеней з органічних об'єктів для дослідження методом іонно-фотонної спектрометрії.
Посилання
Варфоломеев С.Д. Соросовский образовательный журнал. – 1997. – №1. – 45.
Prabhanam A., Wehbe N., Bertrand P., Delcorte A. // іn Book of abstracts of 6th European Workshop on Secondary Ion Mass Spectrometry. – Munster. – 2008. – P. 17.
Colligon J.S. // in: Book of Reports of XIX International Conference Ion-Surface Interactions. – Zvenigorod. – 2009. – P. 10.
Бериш Р., Виттмак К. Распыление под действием бомбардировки частицами, т. ІІІ. – М: Мир, 1998.
Klöppel K.D., Weyer K. and Von Bünau G. // Intern. J. of Mass Spect. and Ion Phys. – 1983. – V. 51. – 47.
Jonsson Gunnar P., Hedin Allan B., Hakansson Per L. and all // Anal. Chem. – 1986. – V. 58. – 1084.
Грицына В.В., Коваль А.Г., Копе В.Т., Гоков С.П. // Опт. и Спектр. – 1995. – 78. – 212.
Бєйли Дж., Оллис Д. Основы биохи-мической инженерии, т. 1. – М: Мир, 1989.
Кочетков Н.К., Торгов И.В, Ботвин¬ник М.М. Химия природных соединений (углеводы, нуклеотиды, стероиды, белки). – М: Изд-во АН СССР, 1960.
Алімов С.С., Афанасьєва І.О., Боб¬ков В.В., Гоков С.П., Грицина В.В., Шевченко Д.І. // УФЖ. – 2011. – 56. – 211.
Monahan A.R., Blossey D.F. // J. Phys. Chem. – 1970. – V. 7. – 4014.
Гороновский И.Т., Назаренко Ю.П., Некряч Е.Ф. Краткий справочник по химии. – К: Наукова думка – 1987.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).