Модель інтерфейсу користувача для доступу до мережі українського національного гріду
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2014.35.61-66Ключові слова:
Iнтерфейс користувача, Grid-node, JavaАнотація
У роботі описано структурну модель інтерфейсу користувача Grid-node для доступу до Українського національного гріду. Її реалізовано за допомогою мови програмування Java та в середовищі розробки eclipse-SDK-4.3-win32-x86_64. Наведено основні команди і аргументи для створення файлу із завданням та для відправлення його в грід-мережу для його виконання.
Посилання
Загородній А., Зінов’єв Г., Мартинов Є., Свистунов С., Шадура В. Гріднова інформаційно-обчислювальна технологія для науки. ISSN 0372-6436. Вісн. НАН України, 2005, №6.
Kurt Stockinger, Heinz Stockinger, Leanne Guy, Ricardo Rocha, Antony Wilson. EDG tutorial. Handouts for participants for EDG release 2.X. DataGrid-08-TUT-V3.2.1. December 10, 2003.
Avellino G., Pacini F. DataGrid. WMS GUI user guide. DataGrid-01-TEN-0143-0_0. 24/11/2003.
Juliusz Pukacki , Małgorzata Wolniewicz. XRSL.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).