Дослідження повного нейтронного перерізу гафнію на фільтрованому пучку нейтронів з енергією 59 кеВ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.30.142-147Ключові слова:
Дослідницький реактор, Пучок фільтрованих нейтронів, Повний нейтронний переріз, ГафнійАнотація
Дослідження повного нейтронного перерізу природного гафнію було виконано на 8-му горизонтальному експериментальному каналі Київського дослідницького реактора ВВР-М з використанням методу пропускання. Для досліджень було використано фільтр з середньою енергією 58.9 кеВ. Проведено три серії вимірів. В кожній із серій спостерігається ефект резонансного самоекранування. Представлено значення неекранованого повного нейтронного перерізу, отримане при екстраполяції перерізу до нульової товщини поліномом другого порядку.
Посилання
Total Cross Section and Self-Shielding Effects of Cr-52 Isotope Measured at Kyiv Research Reactor Neutron Filtered Beams. Olena O. Gritzay, Volodymir V. Kolotyi, Nataliya A. Klimova, Oleksandr I. Kalchenko, Mykola L. Gnidak, Oleksandr I. Korol, Petro M. Vorona, Proceedings of the ND2004, Santa Fe, USA, 2004.
Precision Neutron Total Cross Section Measurements for Natural Carbon at Reactor Neutron Filtered Beams. Gritzay O.O., Kolotyi V.V., Klimova, N.A., Kalchenko O.I., Vorona P.N., Gnidak M.L., Proceedings of the ISRD12, Gatlinburg, USA, 2005.
Average Resonant Capture Cross Section of 181Ta at 59 keV Filtered Neutron Beam. V.A. Libman, O.O. Gritzay, V.F. Razbudey, Proceedings of the NPAE-2008, June 9-15, 2008 Kyiv, Ukraine, Р. 548.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).