Система управління копіювальним станком на базі ПК
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.30.321-325Ключові слова:
Кроковий двигун, Копіювальний станок, Інтерфейс, LPT-портАнотація
Розроблено програмне забезпечення для системи автоматизованого управління копіювальним станком, яке дозволяє редагувати любий рисунок. Оброблені дані передаються на LPT-порт і через інтерфейс іде управління кроковими двигунами. В залежності від завдання відтворюється дво- або тривимірний виріб, який з високою точністю відповідає рисунку. Програма управління розроблена на мові програмування CodeGear Delphi 2009 на платформі Windows XP.
Посилання
Хомоненко А.Д. Delphi 7. – СПб.: БХВ-Петербург, 2007. – 1216 с.
Архангельский А.Я. Приемы программирования в Delphi на основе VCL. – М.: «Бином-Пресс», 2006. – 944 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).