Рентгенодифракційні дослідження структурної досконалості кристалів ZnSe < Mg >
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2003.14.32-35Анотація
Досліджено дифракційне відбивання рентгенівських променів у кристалах ZnSe<Mg>. Проводиться аналіз основних параметрів, які характеризують структурні зміни в кристалічних ґратках селеніду цинку. Розглядаються можливі процеси, що впливають на структурні властивості кристалів.
Посилання
Физика соединений АПВУ1, под ред. А.Н.Георгобиани и М.К.Шейнкмана (Наука, Москва, 1986).
В.К.Баженов, В.И.Фистуль, ФТП 18, 1345 (1986).
З.Г.Пинскер, Рентгеновская кристалооптика (Наука, Москва, 1982).
Г.П.Кушта, Рентгенографія металів (Видавництво Львівського університету, Львів, 1952).
Д.Д.Недеогло, А.В.Симашкевич, Электрические и люминесцентные свойства селенида цинка. (Штиинца, Кишинев, 1984).
M.M.Slyotov, Technical Physical Letters 27,48 (2001).
О.В.Махній, О.М.Сльотов, І.М.Фодчук, Науковий вісник ЧДУ 86, 73 (2000).
Ю.Н.Дмитриев, В.Д.Рыжиков, Л.П.Галь- чинецкий, Термодинамики изовалентного легирования кристаллов полупроводниковых соединении А2В6 (ВНИИ, Харьков, 1990).
В.П.Махний, Н.Д.Раранский, А.М.Слетов, И.В.Ткаченко, Матеріали міжнародної конференції МКФТТП (Івано-Франківськ, 2003), т. 1, с.214-215.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2003 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).