Елементи програмного комплексу Grid на CMS Linux кластері ННЦ ХФТІ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2003.14.36-39Анотація
Розглянуто вимоги, що викликані фізичними цілями експериментів на LHC, які висувають на передній план концепцію розгалуженного зберігання (базується на Grid) та обробки великих масивів експериментальної інформації. Розглянуто функціювання виконуючої пакетної системи на CMS Linux кластері ННЦ ХФТІ. Викладено заходи щодо підготовки кластера до його інтеграції в структури Grid.
Посилання
The Compact Muon Solenoid Technical Proposal, CERN/LHCC 94-38, 15 December 1994.
I. Foster, C. Kesselman and S. Tuecke. The Anatomy of the Grid “Enabling Scalable Virtual Organization”, Inti J. Supercomputer Applications, 2001, p. 138.
D. Stickland, CMS Computing and Core- Software Report, In: Proc.VIth Annual RDMS CMS Collaboration Meeting, "Physics Program with the CMS Detector", IHEP, Moscow, Russia, December 19, 2001, p.293-308.
L.G.Levchuk, P.V.Sorokin, D.V.Soroka, and V.S.Trubnikov, NSC KIPT Linux Cluster for Computing within the CMS Physics Program, In: Problems of Atomic Science and Technology, Ser. "Nuclear Physics Investigations". Kharkov 2002. N2(40), p.49-51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2003 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).