ЕТАПИ НА ШЛЯХУ ПОСТУПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ (1950-1960 РОКИ)
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.6.5-20Ключові слова:
Етапи розвитку наукиАнотація
Висвітлені окремі моменти формування науково-педагогічних колективів кафедр фізичного відділення фізико-математичного факультету Ужгородського державного університету протягом перших десяти років з часу його заснування. Підкреслюється роль провідних вузів та академічних науково-дослідних установ країни у зміцненні кадрового потенціалу новоствореного підрозділу першого на Закарпатті вищого навчального закладу. Приведені найвагоміші результати наукових досліджень університетських фізиків на стадії формування головних напрямків розвитку регіональної фізичної науки.##submission.downloads##
Опубліковано
2000-03-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).