КАБІНЕТ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ І ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТУ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.6.94-97Ключові слова:
Методика викладання фізики, ОсвітаАнотація
Деканат, кафедри та інші підрозділи фізичного факультету нашого університету проводять значну роботу у напрямі приведення підготовки майбутніх учителів фізики до вимог "Концепції педагогічної освіти", схваленої у грудні 1998 р. колегією Міністерства освіти України. Варто зазначити, що ця робота була започаткована ще в попередні роки і велася в органічній єдності з професійного спрямованістю, яка визначається спеціалізацією і забезпечується кожною з випускаючих кафедр факультету. Як у курсах фундаментальної фахової і загальноосвітньої підготовки, так і в спеціальних курсах передбачена пропедевтична методична підготовка студентів, що здійснюється шляхом визначення відповідних зв’язків згаданих курсів з курсами, що покликані забезпечити суто професійно - педагогічну підготовку випускників факультету. Це також знаходить своє відображення у змісті навчально-методичного комплексу дисциплін навчального плану. Реалізація цих зв'язків на практиці здійснюється безпосередньо в змісті лекцій, практичних і лабораторних занять та самостійної навчально- і науково - дослідної роботи студентів, а також у змісті ККЗ і ККР. Центром планування, організації, координації і проведення всієї навчально-методичної роботи, факультету, яка зв’язана з підготовкою вчителів фізики, їх стажуванням, є створений на факультеті кабінет методики викладання фізики. Свого часу кабінет було створено на базі обласного інституту удосконалення вчителів.##submission.downloads##
Опубліковано
2000-03-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).