Дослідження газової фази культур Halabacterium salinarium
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2001.9.171-175Анотація
Halabacterium salinarium - непатогенна бактерія, яка одначе проникаючи в деякі продовольчі продукти типу соленої риби знижує їх якість. Були проведені ІЧ- спектрометричні дослідження газової фази над Halabacterium salinarium. Показано, що ці склади можна використовувати, як маркерні гени для управління ферментизацією солевих технологій і якості харчових продуктів.
Посилання
Larsen H. The Halobacteriaceae. In: Bergey’s Manual of Systematic Bacteriology (N. R. Krieg, cd.), 9 th cdn. Baltimorc-London, Williams and Wilkins. 1984.
Tindall B. J., Triipcr H.G. Ecophysiology of the aerobic halophilic archaebacteria. In Archaebactcria ’85 (0. Kandler and W. Zilling, cds.), Stuttgart, New York, Gustav Fisher Vcrlag. 1986.
Sung-Ho Hur Critical review on the microbiological standardization of salt- fermented fish product. // Journal of the Korean Society of Food Science and Nutrition.- 1996. - 25 (5) P. 885-891.
Prescott L. M., Harley J. P., Klein D. A. Microbiology. 2nd edn. Wm. C. Brown Communications, Inc., Dubuque, IA. USA, 1993, 1006 P.
Наканиши К. ИК-спектры и строение органических соединений. - М. : Мир, 1965.- 150 с.
Казицына Л. А. , Куплетская II. В. Применение УФ-, ИК-, ЯМР- спеетроскопии в органической химии. - М.. Высшая школа, 1971. - 230 с.
Полякова А. А. Молекулярный масс- спектральный анализ органических соединений. - М.: Химия, 1983 - 248 С.
Семенов Г. А., Николаев Е. Н., Францева К. Е. Применение масс-спектромстрии в неорганической химии. - Л.: Химия. 1976.-151 С.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2001 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).