Вимірювання швидкостей реакцій <sup>nat</sup>U з вторинними нейтронами, утвореними при опроміненні масивної свинцевої мішені протонами з енергією 660 МеВ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2013.34.109-114Ключові слова:
Протон, Вторинні нейтрони, Швидкість реакції, Ядро, уран, свинець, γ-спектрАнотація
Експериментально вивчено процес взаємодії вторинних нейтронів з ядрами природного урану. Поле вторинних нейтронів генерувалося при опроміненні масивної свинцевої мішені пучком протонів фазотрона ОІЯД з енергією 660 МеВ. Дослідження проведено для двох взірців природного урану, встановлених на боковій поверхні нейтроноутворюючої мішені. Отримано дані про швидкості реакцій для великої кількості ядер-продуктівПосилання
Kalinnikov V.G. et al. Experimental complex to study nuclei far from the beta-stability line — ISOL - facility YASNAPP-2// NIM, 1992, V. B70, P. 62-68.
Frana J. Program DEIMOS32 for gamma-ray spectra evaluation // J.Radioanal. Nucl. Chem. 2003, V. 257, 583.
Extrom L.P. and Firestone R.B., WWW Table of Radioactive Isotopes, database. / http://ie.lbl.gov/toi/
Адам И. и др. Система программ и дополнения к методу активационного анализа для определения сечений ядерных реакций // Препр. ОИЯИ, Р10-2000-28, Дубна, 2000, 22 с.
Adam J. et al. Transmutation of Th and U with neutrons produced in Pb target and U-blanket system by relativistic deuterons //JINR Prepr. E15-2008-118. Dubna, 2008, 29 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).