РОЗДІЛЕННЯ ФОНОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СКЛАДОВОЇ ПРИ ДИНАМІЧНИХ РАДІОНУКЛІДНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ НИРОК
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2007.21.39-42Анотація
У даній роботі розв'язано завдання розділення функціональної і фонової складової при динамічних радіонуклідних дослідженнях. З цією метою було отримано просторово-часовий розподіл радіофармпрепарату в тілі пацієнта методом кореляції кривих розподілу за часом. Віднімання фону дозволить точніше інтерпретувати дані, що, поза сумнівом, позначиться на правильності постановки діагнозу і прискорить процедуру діагностики.
Посилання
Радионуклидная диагностика для практических врачей / Под ред. Ю.Б. Лишманова, В.И. Чернова. (STT, Томск, 2004).
Радионуклидная диагностика. Под ред. Ф.М. Лясса. (Медицина, Москва, 1983).
Ю.Ф. Коваль, Радиоактивные нуклиды в медико-биологических исследованиях (Атомиздат, Москва, 1977).
Физика визуализации изображений в медицине / Под ред. С.Уебба. (Мир, Москва, 1991).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2007 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).