ПРЕДИСОЦІАЦІЯ МОЛЕКУЛ O<sub>2</sub> В СИЛЬНОМУ ЛАЗЕРНОМУ ПОЛІ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2007.21.51-56Анотація
У даній роботі розраховувалися залежність ймовірності предисоціаціі від інтенсивності лазерного поля і від довжини хвилі. Визначено пороги предисоціаціі, а також розглянуті межі застосування моделі Ландау - Зінера. Коливальні спектри для адіабатичних термів молекули О2 знаходили з діагоналізації гамільтоніана в базисі осциляторних функцій, а самі терми апроксимували аналітично поліномами, залежними від між'ядерної відстані.
Посилання
A. I.Pegarkov, Phys. Rep.336, 255 (2000).
C.Wunderlich, H.Figger, Th.Hansch, Phys. Rev. A 62, 023401 (2000).
A.Giutsu-Suzor, F.N.Mies et al., J. Phys. В 28, 309 (1995).
R.Saxon, B.Liu, J. Chem. Phys. 67, 5432 (1977).
Е.Е.Никитин, С.Я.Уманский, Неадиабатические переходы при медленных атомных столкновениях (Атомиздат, Москва, 1979).
Л.А.Кузнецова, Н.Е.Кузьменко, Ю.Я.Кузяков, Ю.А.Пластинин, Вероятности оптических переходов двухатомных молекул (Москва, 1980).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2007 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).