ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРИРОДОЗАПОВІДНОГО ФОНДУ ТА СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ОБЛІКУ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2007.21.75-80Анотація
Зроблено аналіз стану здійснення контролю за забезпечення збереження природних комплексів територій та об’єктів природно заповідного фонду на прикладі Закарпаття. Враховуючи усі фактори, згідно постанові КМУ від 21 квітня 1998 р. №521, створено автоматизовану інформаційну систему обліку порушень та нарахування відшкодувань з застосуванням СУБД Access, що забезпечує оперативне введення інформації в бази даних про порушення підприємців, працівників, формує звіти, що надають змогу швидко оформити документацію про порушення та порахувати грошові еквіваленти завданої шкоди. Автоматизована система обліку може бути корисною для працівників Державного управління екологічної інспекції та громадських інспекторів.Посилання
В.М. Антосяк, Я.О. Довганич, Ю.М. Павлей, В.Ф. Покиньчереда, А.О. Поляновський, В.О. Чумак. Природно- заповідний фонд Закарпатської області (Ужгород, 1998).
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної порушенням природоохоронного законодавства у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду України» №521 від 21 квітня 1998 р.
Программирование в среде Access 2000. Энциклопедия пользователя: Пер. с англ. / Стівен Форт, Том Хоун, Джеймс Релстон(ДиаСофт, К., 2000).
Н.В.Єрьоміна. Проектування баз даних: Навч. посібник (КНЕУ, К., 1998).
Теория и практика построения баз данных. 8-е изд./ Д. Крёнке. (СПб.:Питер, 2003).
Додатки Постанови КМУ №521 від 21.04.1998 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2007 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).