Мікротронний активаційний аналіз срібла в зразках золота, бісмутута свинцю
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.29.132-141Ключові слова:
Cрібло, Золото, БісмутАнотація
Виконано інструментальний гамма-активаційний аналіз зразків виробів із Ag, Au, Bi, Pb різної чистоти на мікротроні М-30 ІЕФ НАН України. Енергія та струм прискорених електронів складала 17,5 МеВ, 3-5 мкА відповідно. Гамма- спектрометрія опромінених зразків здійснена на Ge(Li) – детекторі ДГДК 100В; первинна обробка апаратурних гамма-спектрів – програмою SBS-40. На цих етапах здійснювався вибір аналітичних ліній. Може бути реалізована достатньо експресна активаційна методика Ag (до 10 елементо-визначень/год). Межа визначення Ag складає 10-5 - 10-3 г.Посилання
Мейер В.А. Основы ядерной геофизики. – Из-во Ленинград унта, 1978. – 360 с.
Смирнов Б.И. Корреляционные методы при парагенетическом анализе. – М.: Недра, 1981. 176.
Большаков А.А., Каримов Р.Н. Методы обработки многомерных данных и временных рядов. – М.:
Горячая линия-телеком, 2007. – 522 с.
Uzhhorod University Scientific Herald. Series Physics. Issue 29. – 2011 141
БарсегянА.А., КуприяновМ.С., СтепаненкоВ.В., ХолодИ.И. Технологии анализа данных: Data Mining, Visual Mining, Text Mining, OLAP. – Санкт-
Петербург, 2007. –384 с.
Стець М.В., Стець М.М., Бузаш В.М., Чундак С.Ю., Бриков О.О. Міри належності в задачах активаційного аналізу // Науковий вісник УжНУ.
Серія «Хімія». – 2005. – Вип. 13. – С. 22 – 38.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).